Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Narzędzia

Jak łatwiej uporządkować posesję przed zimą?

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut

W jesiennych miesiącach, gdy liście pięknie mienią się wszystkimi odcieniami żółci i czerwieni wokół domu jest nadal mnóstwo do zrobienia. Zwłaszcza, gdy nasze cztery ściany dopiero powstają, lub też trwa właśnie remont.

Urządzenia wspomagające prace w ogrodzie 

Trzeba powoli myśleć o przygotowaniu posesji do zimy. Z bogatej oferty urządzeń znajdujących się w ofercie Kärcher osobom, które samodzielnie zajmują się remontem czy też pracami budowlanymi można polecić szczególnie urządzenie wysokociśnieniowe Full Control oraz odkurzacz uniwersalny WD. Podczas remontu i prac budowlanych, do utrzymania porządku sprawdzi się doskonale myjka ciśnieniowa.

Z jej pomocą wyczyścimy wszelkiego rodzaju narzędzia i maszyny, elewację, taras i chodniki wokół domu i wiele innych. K 7 Full Control do wydajne, mocne urządzenie wyposażone w chłodzony wodą silnik. Wydajność powierzchniowa tego urządzenia wynosi około 60 m2 na godzinę. Pistolet ciśnieniowy Full Control pozwala na precyzyjne dobranie ciśnienia wody do czyszczonej powierzchni.

Odkurzacz WD 6 P Premium

Dzięki temu nigdy nie uszkodzimy wrażliwych powierzchni. Wyświetlacz LED umieszczony na pistolecie ciśnieniowym informuje o tym jakie ciśnienie zostało wybrane i do jakich powierzchni jest ono odpowiednie. Urządzenie jest także bardzo wygodne w użyciu.

Pistolet spryskujący Full Control i lanca wysokociśnieniowa mogą być bezpiecznie przechowywane na urządzeniu. Również dozowanie środka czyszczącego jest niezwykle proste i intuicyjne, można to zrobić za pomocą regulacji na samym pistolecie. System Plug ’n’ Clean umożliwia podawanie chemii bezpośrednio z opakowania oraz łatwą wymianę środków podczas pracy.

Odkurzacz WD– wysoka siła ssania 

Pył i gruz to codzienność podczas remontu. Zwykły odkurzacz nie ma z takimi zabrudzeniami szans dlatego warto zaopatrzyć się w wytrzymały odkurzacz WD 6 P Premium. Dzięki na nowo zaprojektowanemu silnikowi, konstrukcji i akcesoriom odkurzacz charakteryzuje się wysoką siłą ssania.

Bogate wyposażenie standardowe gwarantuje szeroki zakres zastosowań. W tym modelu płaski filtr falisty jest mocowany w specjalnej kasecie. Jest to innowacyjna i opatentowana przez Kärcher technologia szybkiego i łatwego wyjmowania filtra bez kontaktu z brudem: wystarczy wysunąć kasetę z filtrem i wyjąć ją.

Użycie odkurzacza WD 6 P Premium

Odkurzacz jest wyposażony w półautomatyczny system oczyszczania filtra. Po trzykrotnym naciśnięciu przycisku strumień zwrotnego powietrza przedmuchuje filtr przywracając maszynie pełną siłę ssania. W standardzie urządzenie ma 30-litrowy zbiornik na zanieczyszczenia wykonany ze stali szlachetnej i wąż ssący o długości 2,2 m.

Zbiornik można łatwo opróżnić dzięki praktycznemu uchwytowi 3 w 1 oraz spustowi wody. Ssawki, rury i wąż ssący, dzięki praktycznym uchwytom można przechowywać na obudowie odkurzacza.

Źródło i zdjęcia: Kärcher

Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze wrzesień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska wrzesień - październik 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum