Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Stelaże do przyborów sanitarnych, syfony, wpusty

Jak odetkać odpływ umywalki?

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut 2019-12-02

Zapchany odpływ umywalki jest równie częstym, co nieprzyjemnym doświadczeniem. Korzystanie w takim wypadku ze środków chemicznych, wiaderek, misek czy w końcu z usługi hydraulika jest czasochłonne, kosztowne i dla wielu z nas ciężkie do zniesienia.

Jednak utrzymanie łazienki na odpowiednim poziomie higieny jest koniecznością. Zwłaszcza jeżeli dzielimy to pomieszczenie z dziećmi. Głównym powodem zapychania się odpływu umywalki są włosy i drobne przedmioty, które dostały się tam podczas codziennych zabiegów higienicznych.

Jak sobie z tym poradzić w sposób łatwy i przyjemny w krótkim czasie?

EasyClean odpowiada potrzebom współczesnego użytkownika poprzez swoje walory techniczne i estetyczne.

EasyClean - najważniejszym atutem nowego syfonu jest to, że jest on dziecinnie prosty w czyszczeniu! Jego instalacja gwarantuje zachowanie najwyższej higieny w szybki i łatwy sposób. Można przy tym zapomnieć o stosowaniu szkodliwych chemikaliów, podstawianiu wiader i misek czy niewygodnych pozycjach roboczych w trakcie pracy przy oczyszczaniu zapchanego odpływu.

Syfon umywalkowy Firmy Prevex

Odpływ EasyClean to nowy, opatentowa­ny model syfonu, który daje się błyskawicznie oczyścić, bez potrzeby od­kręcania zbiornika dolnego i bez uciążliwości związanych z uszczelkami. Aby to zrobić należy jedynie wyjąć górną część z gniazda odpływu, opłukać i umieścić z powrotem na swoim miejscu. Cały proces zajmuje nie więcej niż 20 sekund.

EasyClean - tak jak wszystkie syfony firmy Prevex również EasyClen jest oddawany użytkownikowi złożony fabrycznie. Pozwala to na jego regulację w pionie, aby dostosować jego ułożenie do powierzchni montażu.

Syfon umywalkowy Firmy Prevex

Dużym atutem dla użytkownika jest wyjątkowy design syfonu oraz możliwość personalizacji poprzez użycie wymiennych pierścieni.

Syfon umywalkowy EasyClean jest dowodem na zmianę w sposobie myślenia na temat technicznych części wyposażenia łazienki, które mogą ułatwić pracę instalatorowi, a także podnieść standard życia i zapewnić pozytywne doświadczenia estetyczne użytkownikowi.

Stylizowane pierścienie do syfonu

EasyClean – syfon umywalkowy firmy Prevex otrzymał nagrodę Instytutu Wzornictwa Przemysłowego w 26 edycji konkursu Dobry Wzór w kategorii DOM. Jury konkursu podkreśliło wyjątkowe walory innowacyjne produktu, na które składają się: design, rozwiązania techniczne, cechy użytkowe i niestandardowe podejście do tematu. EasyClean otrzymał rekomendację jako praktyczne rozwiązanie problemu wdrożone masowo co, wg Jury, stanowi definicję designu.

Syfon umywalkowy Firmy Prevex otrzymał nagrodę Instytutu Wzornictwa Przemysłowego

Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!

źródło i zdjęcie: Prevex

Budujemy Dom maj 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze czerwiec 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska maj - czerwiec 2020

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum