Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
PokażUkryj kategorie
Zobacz oferty produktowe firm
Kotły na paliwo stałe

Dlaczego warto wybrać kotły co z serii SEG?

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut

Kotły c.o. serii SEG to nowoczesne w pełni zautomatyzowane urządzenia, utrzymujące wysoką pozycję sprzedaży wśród produktów grzewczych. Świadczy to o wysokiej jakości wykonania oraz bezproblemowej obsłudze wybranych urządzeń. Każdy z kotłów posiada certyfikat 5 KLASY dzięki temu kupującym przysługuje unijne dofinansowanie.

OSZCZĘDNOŚĆ

Użyte przy projektowaniu kotłów proste w obsłudze i intuicyjne technologie z użyciem zaawansowanych układów mikroprocesorowych pozwalają na zmniejszenie zużycia paliwa nie tylko w celach proekologicznych, ale również w celu obniżenia kosztów ogrzewania. Używane technologie regulują spalanie, dzięki czemu nie dochodzi do nadmiernego spalania paliw, bezpodstawnego zwiększania temperatury w pomieszczeniach czy lokalach użytkowych.

KOMFORT

Dzięki sterownikom obsługującym wi-fi użytkownicy kotła c.o. mają możliwość sterowania urządzeniem przez tablet, telefon komórkowy czy tez komputer z dowolnego miejsca i w dowolnej chwili. Użytkownik posiada możliwość zaprogramowania dnia i godziny pracy kotła na dłuższy okres. Zastosowanie automatycznej zapalarki w zdecydowany sposób poprawia funkcjonalność i komfort obsługi kotła.

EKOLOGIA

Zastosowanie odpowiedniej technologii oraz nowoczesnych palników automatycznych, przeznaczonych do spalania paliw BIO (np. pellet), pozwala spełnić surowe wymogi dotyczące ekologicznego i efektywnego spalania. Kotły c.o. serii SEG posiadają odpowiednie certyfikaty potwierdzające wysoką sprawność oraz to, że są przyjazne środowisku naturalnemu.

WYSOKA JAKOŚĆ

Kotły posiadają 5-letnią gwarancję co świadczy o ich wysokiej jakości. Podczas każdego etapu produkcji, urządzenia poddawane są szczegółowej kontroli przez wyszkolony do tego personel oraz specjalistycznego sprzętu. Potwierdzeniem jakości, są testy które przeszły w akredytowanych obiektach badawczych w Polsce i za granicą. Każdy test jest certyfikowany i potwierdza możliwości kotłów.

STEROWNIK PLATINUM

Urządzenie wykonane w zaawansowanej technologii, które kontroluje proces spalania w kotłach z zapalarką oraz jest przystosowany do obsługi pomp elektronicznych. Bardzo ważną zaletą jest zdalna kontrola oraz zmiana parametrów pracy sterownika za pomocą komputera, smartfonu czy też tabletu przez internet przy zastosowaniu modułu ecoNET.

SERWIS

Posiadamy ponad 27 lat doświadczenia na rynku. Użytkownicy nie muszą się obawiać, że zostaną bez pomocy w razie problemów. istniejący od wielu lat wewnętrzny oraz zewnętrzny dział serwisu przyczynia się, ze nasi specjaliści są dostępni przez 7 dni w tygodniu. Dzięki nowoczesnym narzędziom, mogą również dokonać serwisu czy też zmienić ustawienia kotła przez internet.

źródło i zdjęcia: METAL-FACH Jacek Kucharewicz

Budujemy Dom wrzesień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze październik 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska wrzesień - październik 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

Copyright © AVT 2020 Sklep AVT
Współpraca w zakresie SEO: Grupa iCEA S.A. ICEA