Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 74704
METAL-FACH Jacek Kucharewicz - Kotły centralnego ogrzewania

METAL-FACH Jacek Kucharewicz Kotły centralnego ogrzewania

Telefon 85 711 94 54, 85 711 94 54 w. 28 (sprzedaż krajowa)
E-mail sprzedaz@metalfach.com.pl
Adres Sikorskiego 66, 16-100 Sokółka
METAL-FACH Technika Grzewcza jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, produkującą kotły centralnego ogrzewania. Przedsiębiorstwo zostało założone przez Jacka Kucharewicza i istnieje od 1989 roku. Siedziba firmy znajduje się w północno-wschodniej części kraju, w województwie podlaskim, w miejscowości Sokółka. ... Czytaj więcej
METAL-FACH Jacek Kucharewicz

METAL-FACH Technika Grzewcza jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, produkującą kotły centralnego ogrzewania. Przedsiębiorstwo zostało założone przez Jacka Kucharewicza i istnieje od 1989 roku. Siedziba firmy znajduje się w północno-wschodniej części kraju, w województwie podlaskim, w miejscowości Sokółka.

Kotły z oferty Metal-Fach

METAL-FACH Technika Grzewcza w wyniku wieloletniej działalności stworzył niepowtarzalne warunki produkcyjne i usługowe z myślą o odbiorcy indywidualnym. Nieustannie modernizowana i ulepszana oferta umożliwia wytwarzanie kotłów spełniających wszystkie kryteria standardu energetyczno-ekologicznego. Produkowane kotły centralnego ogrzewania spalają różnego rodzaju paliwa, a stosowana automatyka zapewnia wysoki komfort użytkowania. Wszystkie kotły posiadają deklarację zgodności. Przed dopuszczeniem produktów do sprzedaży, kotły przechodzą dokładne badania techniczne i jakościowe. Kotły dostępne są w punktach sprzedaży na terenie całej Polski, Europy, Azji i Skandynawii.

METAL-FACH Technika Grzewcza dostosowuje rozwiązania do indywidualnych potrzeb klienta. Dzięki odpowiednio dobranej kadrze pracowniczej przedsiębiorstwo zapewnia doskonałe doradztwo techniczne oraz indywidualną obsługę. Chcąc ułatwić dostęp do produktów na rynku Polskim i Europy przedsiębiorstwo ciągle poszerza grono dystrybutorów. Zapraszamy do współpracy firmy handlowe, które poszukują partnera rzetelnego i odpowiedzialnego.

Zalety kotłów Metal-Fach

Oszczędność

Użyte przy projektowaniu kotłów proste w obsłudze i intuicyjne technologie z użyciem zaawansowanych układów mikroprocesorowych pozwalają na zmniejszenie zużycia opału nie tylko w celach proekologicznych, ale również w celu obniżenia kosztów ogrzewania. Używane technologie regulują spalanie, dzięki czemu nie dochodzi do nadmiernego spalania paliw, bezpodstawnego zwiększania temperatury w pomieszczeniach czy lokalach użytkowych.

Komfort

Dzięki sterownikom obsługującym wi-fi użytkownicy kotłów c.o. mają możliwość sterowania kotłem poprzez telefon komórkowy, tablet czy też komputer z dowolnego miejsca i dowolnej chwili. Użytkownik posiada możliwość zaprogramowania dnia i godzin pracy kotła. Zastosowanie automatycznej zapalarki w zdecydowany sposób poprawia funkcjonalność i komfort obsługi kotła. Bezobsługowość kotłów sprawia, że wizyty w kotłowni stają się rzadkością.

Ekologia

Zastosowanie nowoczesnych palników automatycznych, przeznaczonych do spalania paliw BIO (np. pellet), pozwala spełnić surowe wymogi dotyczące ekologicznego i efektywnego spalania. Kotły produkcji METAL-FACH Technika Grzewcza posiadają odpowiednie certyfikaty potwierdzające wysoką sprawność oraz to, że są przyjazne środowisku naturalnemu.

Wysoka jakość

Kotły posiadają 5-letnie gwarancje co świadczy o ich wysokiej jakości. Podczas każdego etapu produkcji, nasze produkty poddawane są szczegółowej kontroli za pomocą specjalistycznego sprzętu. Potwierdzeniem ich jakości są testy, które przeszły w specjalistycznych obiektach badawczych w Polsce i za granicą. Każdy test jest certyfikowany i potwierdza możliwości kotłów.

Charakterystyka kotłów Metal-Fach

Kotły z 5 KLASĄ i Eco-Design

Kotły to serce systemu c.o., od którego zależy zarówno wydajność grzewcza, jak i czystość spalania. Tę ostatnią wskazują klasy, jakie wyznacza norma PN-EN 303-5:2012. Określa ona zarówno poziom emisji tlenku węgla, pyłów oraz substancji smolistych, jak i minimalną sprawność.
Kotły z 5 KLASĄ zaliczają się do ekologicznych i spełniają najwyższe wymagania w tej dziedzinie. Kotły c.o. z 5 Klasą to produkty, które doskonale sprawdzą się w warunkach domów jedno- i wielorodzinnych. Są w pełni ekologiczne i oszczędne, wpływając na koszty ogrzewania budynku. Wyróżniają się też atrakcyjnym, estetycznym designem oraz wyjątkowo prostą obsługą. Wyposażone w automatyczne podajniki, zapalarki i regulatory są niemal całkowicie samodzielne. Nowoczesne kotły c.o. to kotły na eko groszek lub pellet. Kotły spełniające wymogi 5 KLASY wymagają nieco innej konstrukcji, dzięki czemu spalanie jest efektywniejsze i tańsze.

Kotły automatyczne

Kotły automatyczne różnią się od innych modeli tym, że są w wysokim stopniu samowystarczalne i nie wymagają częstej obsługi. Do tej grupy urządzeń zaliczają się kotły wyposażone w automatyczny podajnik paliwa i dodatkowe palenisko z rusztem wodnym lub stalowym. W kotłach na ekogroszek automatyczne podawanie paliwa odbywa się z wykorzystaniem niezawodnego żeliwnego podajnika ślimakowego. Urządzenie to zapewnia uzupełnianie opału w trybie ciągłym. Oferujemy też kotły automatyczne na pellet, które charakteryzują się wysoką efektywnością spalania, są one wyposażone w nowoczesne palniki na biomasę. W naszej ofercie znalazły się najnowocześniejsze modele kotłów automatycznych c.o., przeznaczone do domowych kotłowni o rozmaitym zapotrzebowaniu na moc grzewczą. Różnorodność kotłów umożliwia optymalne dopasowanie do konkretnego systemu.
Certyfikat TÜV Rheiland

Wszystkie nasze produkty z tym certyfikatem są nie tylko wykonane z najwyższej jakości materiałów ale również cały proces produkcyjny jest zoptymalizowany.

Budujemy Dom wrzesień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze wrzesień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska wrzesień - październik 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

Copyright © AVT 2020 Sklep AVT
Współpraca w zakresie SEO: Grupa iCEA S.A. ICEA