Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Grzejniki wodne

Nowy grzejnik do nowej łazienki

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty

Remont łazienki to kosztowne przedsięwzięcie, którego podejmujemy się zazwyczaj raz na kilkanaście lat. Aby nakłady czasowe i finansowe, jakie w związku z nim ponosimy, nie okazały się daremną inwestycją, warto zdecydować się na najlepsze rozwiązania na każdym etapie prac, począwszy od izolacji przeciwwilgociowej, a na doborze najwyższej jakości elementów wyposażenia skończywszy. Bogata oferta niezawodnych grzejników łazienkowych Purmo obejmuje zarówno modele, które doskonale sprawdzą się w neutralnie urządzonej łazience rodzinnej, jak i takie, które dodadzą nutę niepowtarzalności i ekstrawagancji łazience gościnnej lub indywidualnej.

Java i ogrzeje i wysuszy

Java to grzejnik drabinkowy o klasycznym designie. Charakteryzuje się eliptycznymi, umieszczonymi pod kątem kolektorami poziomymi, które sprawiają, że całość przypomina uchyloną żaluzję. Interesujący projekt modelu podnosi jednocześnie jego walory praktyczne, zdecydowanie ułatwiając suszenie ręczników. Java dostępna jest w wielu standardowych wielkościach, dzięki czemu dopasowanie grzejnika do pomieszczenia pod względem wymiaru i mocy grzewczej nie stanowi problemu.

Pionowy grzejnik w łazience

Mauritius odpowiedni do większych łazienek

W przestronnych łazienkach celująco zdaje egzamin Mauritius. Jego niezaprzeczalnym atutem jest możliwość montażu prostopadle do ściany i wykorzystania jako elementu dzielącego pomieszczenie na strefy użytkowe. Model wyróżnia się dużą mocą grzewczą w stosunku do swojej wielkości, a dzięki nietuzinkowej konstrukcji w postaci podwójnego rzędu poziomych kolektorów z powodzeniem może odegrać rolę centralnej ozdoby. Mauritius znajduje powszechne zastosowanie również w kuchni otwartej na jadalnię lub salon.

Evia dla miłośników nowoczesnych wnętrz

Miłośnikom nowoczesnego wzornictwa z pewnością przypadnie do gustu nowość w ofercie Purmo - grzejnik Evia. Model został zaprojektowany jako harmonijna kompozycja, w której sekcje płaskich kolektorów przedzielone są elementami drabinkowymi delikatnie wygiętymi w łuk, które dają się odchylać w celu wygodnego zawieszania wilgotnych tkanin. Model prezentuje się niezwykle efektownie, zwłaszcza w przypadku, gdy uchylne kolektory zaakcentowane są za pomocą kontrastu barw.

Grzejnik drabinkowy

Grzejniki łazienkowe marki Purmo to idealna propozycja dla osób, które aranżując wnętrze, mają na uwadze zarówno jego walory wizualne, jak i praktyczne. Ponieważ oferowane są w szerokiej gamie kształtów i kolorów, bez trudu znajdziemy model odpowiedni dla danego stylu aranżacji. Dzięki dwuwarstwowemu malowaniu (podkładowe metodą anaforezy oraz końcowe metodą napylania elektrostatycznego) wykazują wyjątkowo wysoką odporność na korozję. Ponadto bardzo dobrze współpracują z ogrzewaniem podłogowym Purmo, które znacznie podnosi wygodę użytkowania łazienki.

źródło i zdjęcia: Rettig Heating

Budujemy Dom styczeń - luty 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze marzec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska marzec - kwiecień 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum