Odkryj piękno za oknem z INNOVIEW: Okna, które harmonizują z naturą

To nie takie proste mieć ładny widok przez okno. Oczywiście wiele zależy od otoczenia, ale sama oprawa również ma niebagatelne znaczenie. Materiał i jakość wykonania okna, wielkość przeszklenia, markizy - są niczym rama obrazu malowanego przez naturę. Dobrze jest znaleźć produkty, które znakomicie się ze sobą zharmonizują. Najłatwiej to zrobić, wybierając z oferty jednego producenta.

Odkryj piękno za oknem z INNOVIEW: Okna, które harmonizują z naturą
Fakro Okna i wyłazy dachowe
www.fakro.pl
Fakro Okna i wyłazy dachowe
Dane kontaktowe:
18 444 04 44
Węgierska 144 A, 33-300 Nowy Sącz
Zobacz firmę w innym dziale: Schody i balustrady

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Duże przeszklenia wpuszczają światło i… widok

Współczesne projekty domów coraz częściej stawiają na dużą ilość naturalnego światła i otwarte przestrzenie. Okna INNOVIEW firmy Fakro, z ich wielkoformatowymi przeszkleniami, doskonale wpisują się w te trendy.

Duże wymiary okien pozwalają na stworzenie przestrzeni pełnej naturalnego światła, co pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie i komfort. Dzięki nim, widoki za oknem zamieniają się w żywe obrazy, które będziesz mógł podziwiać o każdej porze dnia i roku.

Okno INNOVIEW z oferty FAKRO

Połączenie ze sobą drewna z aluminium sprawia, że okna INNOVIEW wyróżniają się bardzo wysokim stopniem odporności na ekstremalne warunki pogodowe i oddziaływanie promieni słonecznych UV, co przekłada się na ich wieloletnie użytkowanie.

Sam wybierz każdy szczegół

Jednym z największych walorów okien INNOVIEW jest szeroka możliwość personalizacji. Możesz wybierać spośród czterech gatunków drewna: meranti, sosna, dąb oraz modrzew, barwionych na różne kolory, co pozwala na stworzenie unikalnego wnętrza. Zewnętrzna aluminiowa okładzina dostępna jest w aż 215 kolorach z palety RAL, dzięki czemu okna można idealnie dopasować do stylistyki budynku.

Drewniana konstrukcja podkreśla ciepło i przytulność wnętrza, a aluminiowa okładzina zapewnia trwałość i nowoczesny wygląd.

Wybierając wymiar okien na taras pamiętaj, że drzwi tarasowe HST mogą osiągać imponujące wymiary do 12 metrów szerokości i 2,8 metra wysokości, co pozwala na tworzenie spektakularnych przeszkleń.

Ciekawe rozwiązania niosą ze sobą także drzwi tarasowe HST Sky. Ich stolarka wykorzystuje osadzony bezpośrednio w progu i ościeżnicy pakiet szybowy, dzięki czemu granica znajdująca się pomiędzy budynkiem a jego otoczeniem zanika. To tworzy efektowną koncepcję wnętrza w pełni otwartego na ogród.

Okno FAKRO Innoview do łazienki

Dużą zaletą okien INNOVIEW jest komplementarność produktów, a zatem możliwość zamówienia okien w jednolitej kolorystyce i stylistyce, z jednakowych materiałów, od jednego producenta, co jest gwarancją pełnej harmonii w całym budynku.

Warto podkreślić, że dla zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa stolarka pionowa INNOVIEW wykorzystuje najnowocześniejsze systemy antywłamaniowe. Możesz również podwyższyć je do klasy RC2 z użyciem dodatkowych rozwiązań zabezpieczających i uzyskać w ten sposób jeszcze wyższy stopień ochrony.

Twoje okno - Twój wariant

Okna Innoview firmy Fakro oferują dwa warianty zakończenia wewnętrznej, drewnianej  części skrzydła: CLASSICi REGULAR. Wariant CLASSICcharakteryzuje się tradycyjnym wykończeniem, które nadaje wnętrzu elegancki i ponadczasowy wygląd.

Z kolei wariant REGULARjest bardziej nowoczesny, z prostymi liniami i minimalistycznym designem, co doskonale wpisuje się w nowoczesne wnętrza. Który bardziej pasuje do Twojego stylu życia?

To nie koniec możliwości wyboru. Profile aluminiowe w oknach INNOVIEW dostępne są w trzech wersjach: SOFT, PUREoraz MODERN. Wariant SOFTto delikatne, zaokrąglone krawędzie, które nadają oknom subtelny i łagodny wygląd.

Okno FAKRO INNOVIEW do biblioteki

PURE charakteryzuje się prostymi, czystymi liniami, które podkreślają nowoczesność i elegancję, natomiast MODERNto odważne, geometryczne kształty, które doskonale komponują się z nowoczesnymi trendami w architekturze.

Pod rękę z naturą

Żeby mieć widok na piękno natury, trzeba się jej przysłużyć. Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom termoizolacyjnym, okna INNOVIEW pomagają redukować koszty ogrzewania.

Trzyszybowe i czteroszybowe pakiety szybowe zapewniają optymalny dostęp do światła i ciepła słonecznego, zmniejszając zapotrzebowanie na energię cieplną, pozwalając przy tym osiągnąć współczynnik Uw na poziomie 0.68 W/m2K.

Dzięki rozwiązaniom oszczędzającym energię przyroda staje się integralną częścią domu, a widoki za oknem, w pięknej i funkcjonalnej oprawie, podziwiać będzie można przez cały rok.

źródło i zdjęcia: FAKRO

 

Autor
Aleksander Rembisz
Aleksander Rembisz

Ciągły kontakt z ludźmi to dla mnie prawdziwa przyjemność i naturalne środowisko pracy. Może właśnie dlatego w redakcji czuję się niczym ryba w wodzie. Moja przygoda z pracą w wydawnictwie i budowlaną prasą branżową zaczęła się całkiem niewinnie - ponad 20 lat temu - jeszcze na studiach. I tak oto inżynier budowlany został redaktorem. Początkowo zakres moich obowiązków obejmował przygotowanie do druku wydań branżowych, ale wraz z rozwojem mediów musiałem siłą rzeczy przebranżowić się na copywritera, moderatora forum branżowego i administratora profili redakcyjnych na platformach SM. Znajdziecie mnie na Facebook - Budomisja Złote Porady Budowlańców, Linkedin - Grupa Budujemy Dom, forum.budujemydom.pl, oraz ślad po mnie na portalach budujemydom.pl i budownictwob2b.pl.