Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Drzwi antywłamaniowe i wejściowe

Prestiż już od progu. Kolekcja drzwi wejściowych AWIDOOR PRESTIGE od AWILUX

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut 2021-01-26

Kolekcja PRESTIGE to rozwinięcie dotychczasowej oferty drzwi wejściowych AWIDOOR od AWILUX, która została wzbogacona o kolejne modele wyróżniające się nowoczesnej stylistyce. Linia obejmuje 15 modeli o wyjątkowym frezowaniu i aplikacjach ze stali szlachetnej, które idealnie wpiszą się w aranżacje nowoczesnych fasad.

Kolekcja PRESTIGE to rozwinięcie dotychczasowej oferty drzwi wejściowych AWIDOOR

Drzwi wejściowe AWIDOOR od AWILUX z kolekcji PRESTIGE to propozycja dla osób lubiących nowoczesne rozwiązania i oryginalną formę. Możliwość wyboru wypełnienia spośród 15 ciekawych modeli oraz dobranie koloru z szerokiej palety RAL daje gwarancję stworzenia wyjątkowego i spersonalizowanego wejścia do domu.

Kolekcję PRESTIGE z oferty drzwi wejściowych AWIDOOR od AWILUX tworzy 15 wyjątkowych modeli, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających inwestorów i wpiszą się w wystrój nowoczesnych domów, podkreślając również charakter mieszkańców.

Wybrane modele drzwi wejściowych AWIDOOR, kolekcja PRESTIGE, fot. Awilux
Wybrane modele drzwi wejściowych AWIDOOR, kolekcja PRESTIGE, fot. AWILUX

Wypełnienie w zależności od modelu drzwi

  • Modele ARCUS, VITRUM, NOVUS, VERSUS, BONUS i BELLUS opierają się na liniach i kształtach, które zachowują klasyczną harmonię i równowagę. Idealnie sprawdzą się jako element wykończenia tradycyjnej, jak i nowocześniejszej fasady.
  • Modele TERES, TRAPEZE i NITOR to ukłon w stronę współczesnego designu, który nie poddaje się konkretnym schematom.
  • Modele INDUSTRIA, CONCEPT, MODERNA, EXPRESSIA oraz CLASSICA to propozycja drzwi z wyjątkowym, szklanym wypełnieniem.
  • Natomiast model MINIMALI to surowa forma charakteryzująca się brakiem wzorów i dodatków.

Prestiżowe wyposażenie AWIDOOR PRESTIGE

Standardowe wyposażenie drzwi z kolekcji PRESTIGE obejmuje 3-punktową zasuwnicę z dwoma zaczepami hakowymi i dwoma bolcami. Drzwi posiadają także eleganckie zawiasy rolkowe. Od wewnątrz znajduje się klamka z rozetą. Po zewnętrznej stronie znajduje się pochwyt o długości 800 mm ze stali szlachetnej. Drzwi posiadają komfortową wkładkę drzwiową z możliwością mechanicznego odblokowania zapadki zamka. W wersji podstawowej, szklane wypełnienie jest transparentne.

Za dopłatą przeszklenie można wymienić na szkło ornamentowe: Chinchilla biała, Satinato, Master Carre lub wybrać szybę bezpieczną VSG 8 mm.

W ofercie dodatkowej drzwi wejściowych AWIDOOR z kolekcji PRESTIGE dostępne są pakiety bezpieczeństwa, a także opcja z czytnikiem linii papilarnych i sterowaniem przez inteligentny system zarządzania do-mem TAHOMA. W wersji rozszerzonej możemy wybrać drzwi z ukrytymi zawiasami czy pochwytami o długości od 1000 do 1600 mm.

Podstawowa oferta PRESTIGE daje możliwość wyboru niemalże każdego koloru RAL, natomiast w dodatkowo płatnej opcji możliwe jest zastosowanie lakierów strukturalnych oraz wykonania drzwi dwukolorowych, czyli o innej barwie w środku i na zewnątrz.

Drzwi AWIDOR PRESTIGE oparte na systemie Aliplast Star 90

Technologia drzwi wejściowych AWIDOOR z kolekcji PRESTIGE oparta jest na aluminiowym systemie - Aliplast Star 90. Na specjalne zamówienie inwestora możliwe jest przygotowanie drzwi opartych na syste-mie SchücoADS 90.SI.

Są to drzwi wejściowe otwierane do wewnątrz o maksymalnych wymiarach 1200x2350 mm z opcjonalną częścią boczną do 1200 mm szerokości z gotowym przeszkleniem Discreet. Standardowe wyposażenie drzwi z kolekcji PRESTIGE obejmuje jednostronną, zewnętrzną nakładkę drzwiową, którą opcjonalnie można zamienić na nakładkę obustronną.

źródło i zdjęcia: AWILUX

Budujemy Dom maj 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze maj 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska maj - czerwiec 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum