Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Osprzęt

Osprzęt elektroinstalacyjny Odace: włącz energię w swoim domu!

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 6-9 minut 2020-10-30

Nowoczesna seria osprzętu elektroinstalacyjnego Odace powstała, aby dotrzymać kroku szybkiemu tempu życia użytkowników. Jej niepowtarzalny design, szereg praktycznych funkcji i możliwość personalizacji sprawiają, że produkty Odace ożywią Twoje wnętrze i podwyższą komfort jego użytkowania.

Seria łączników i gniazd Odace charakteryzuje się oryginalnym wzornictwem - okrągły kształt mechanizmów i żywe kolory, a także zastosowanie różnorodnych materiałów sprawiają, że osprzęt dopasuje się do każdego stylu wnętrza i będzie jego idealnym dopełnieniem! Seria Odace pozwoli Ci też wyrazić siebie i obudzić swoją kreatywność w tworzeniu własnych aranżacji.

Seria Odace wyróżnia się szerokim zakresem przydatnych funkcji. Poza standardowymi mechanizmami osprzętu, takimi jak łączniki i gniazda, w ofercie serii Odace znajdują się również innowacyjne rozwiązania, takie jak regulatory temperatury, ściemniacze, łączniki żaluzjowe, czy gniazda HDMI i USB. Mechanizmy serii Odace występują w kolorze białym i aluminiowym, dzięki czemu idealnie dopasują się do każdej ramki.

W ofercie Odace znajdują się również ramki wyposażone w praktyczne akcesoria zwiększające funkcjonalność. Dzięki specjalnej ramce z półką, pozostawienie telefonu do ładowania będzie łatwe i bezpieczne, jak nigdy dotąd, a zawieszenie kluczy na ramce z haczykiem czy listy zakupów na ramce z klipsem, niezwykle wygodne w codziennym życiu.

Gniazdo HDMI i USB z serii Odace

Odace - włącz energię na okrągło!

Odace to definicja dobrej jakości. Ramki i mechanizmy wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów. Głęboki, jednolity kolor zagwarantowany jest dzięki technologii barwienia materiału w masie. Dodatkowo, materiały użyte do produkcji są odporne na działanie promieni UV. Dzięki temu, materiał pod wpływem promieni słonecznych nie kruszy się ani nie zmienia koloru i zachowuje swoje walory estetyczne przez długi czas.

Seria osprzętu elektroinstalacyjnego Odace to nie tylko niezwykły design, ale też wygodna instalacja. Z tyłu każdego mechanizmu nadrukowany jest schemat połączeń, co ułatwia poprawne podłączenie wszystkich przewodów. Czas potrzebny do zamontowania i demontowania mechanizmu został skrócony do minimum dzięki wykorzystaniu zacisków bezgwintowych. Ramki również zostały zoptymalizowane pod kątem łatwości instalacji. Wszystkie ramki są uniwersalne i mogą być zamontowane w pionie i w poziomie, z dowolnym mechanizmem serii Odace. Dzięki zastosowaniu wypustek bazujących w ramkach wielokrotnych, możliwe jest łatwe i szybkie wyrównanie mechanizmów w ramce. Ramki wielokrotne mogą być też regulowane w celu kompensacji krzywo osadzonych puszek i nierówności na ścianie.

Produkty serii Odace są także przyjazne środowisku! Ramki posiadają naturalne wykończenia, wyprodukowane z prawdziwego drewna, kamienia czy szkła, co pozwala pozostać w zgodzie z naturą. Z kolei nowoczesne mechanizmy Odace ułatwią oszczędzanie energii! Regulatory temperatury pozwalają stale kontrolować poziom ogrzewania i zapobiegać przegrzewaniu pomieszczeń. Rozwiązania sterowania oświetleniem, takie jak ściemniacze i łączniki żaluzjowe pomogą Ci ograniczyć poziom oświetlenia i obniżyć zużycie energii! A ograniczenie zużywanej energii w domu lub lokalu użytkowym wiąże się z niższymi rachunkami za prąd.

Seria Odace podzielona jest na trzy linie ramek: Odace Styl, Odace Touch i Odace You.

Odace Styl

Ramki Odace Styl zachwycają różnorodnością kolorów. Żywe, energetyzujące barwy dodadzą charakteru każdemu wnętrzu. Zastosowanie innowacyjnych rozwiązań, takich jak ramki z klipsem, haczykiem lub półką na telefon sprawiają, że ramki te są niezwykle funkcjonalne i towarzyszą użytkownikowi w codziennym, zabieganym życiu. Dzięki drobnym, praktycznym dodatkom, ułatwiają codzienne obowiązki, idealnie dopełniając przestrzeń mieszkalną.

Ramki Odace Styl

Odace Touch

Ramki Odace Touch wyprodukowane są ze stylowych, naturalnych materiałów. Ramki wykonane z litego drewna i kamienia, dzięki ciekawej fakturze są niezwykle przyjemne w dotyku i pozwalają zbudować w mieszkaniu klimatyczny nastrój. Z kolei ramki wykonane z metali lub szkła dodadzą wnętrzu błysku i elegancji. Ramki Odace Touch pięknie wyglądają na ścianie i świetnie dopasują się do nowoczesnych wnętrz.

Ramka Odace Touch

Odace You

Ramki Odace You pozwolą Ci wyrazić swoją kreatywność! Ramki Odace You są przezroczyste, dzięki czemu możesz wypełnić je dowolnym wzorem i zamontować na ścianie. Ciekawa grafika, rysunek dziecka, zdjęcie przywołujące radosne wspomnienia… Puść wodze fantazji i wybierz wzór najlepiej pasujący do stylu Twojego wnętrza i wyrażający Ciebie!

Ramki Odace You

Dobór osprzętu elektroinstalacyjnego Schneider Electric jest niezwykle prosty dzięki wykorzystaniu specjalnego konfiguratora, który w łatwy sposób pokieruje użytkownika. W ścieżce Wybierz Design użytkownik jest po kolei prowadzony przez dobór wszystkich potrzebnych elementów.

Najpierw należy wybrać pomieszczenie, dla którego przygotowywane jest zestawienie, następnie wybrać serię osprzętu i kolor ramek. W kolejnym etapie do każdego miejsca w ramce należy dodać wybrany mechanizm spośród szerokiego zakresu funkcjonalności oferowanych przez Schneider Electric.

W podsumowaniu konfigurator sprawdzi czy na pewno żadne miejsce w ramce nie zostało pominięte, jeśli wszystko się zgadza zakupy można od razu sfinalizować przechodząc do sklepu.

Wybierz design! Poznaj konfigurator osprzętu elektroinstalacyjnego Schneider Electric

Więcej informacji o serii Odace: https://bit.ly/katalog-Odace

Pełna oferta Schneider Electric: www.se.com/pl

Budujemy Dom styczeń - luty 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze luty 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska marzec - kwiecień 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum