Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Profile okienne i drzwiowe

iCOR - pierwszy uniwersalny rdzeń przekroju w profilach okiennych i drzwiowych od Deceuninck

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut 2019-11-25

Deceuninck wprowadza nowatorskie rozwiązanie w branży: iCOR. Jest to pierwsza na rynku platforma posiadająca uniwersalny rdzeń przekroju profili, pozwalająca na ich dowolną wymienność.

Technologię iCOR zastosowano po raz pierwszy w serii Elegante. Już wkrótce platforma iCOR będzie bazą dla wszystkich pozostałych typów i szerokości profili oferowanych przez Deceuninck.

Różne profile - uniwersalny rdzeń

iCOR to pierwsze na świecie rozwiązanie, które umożliwia wymienność i łączenie ze sobą wszystkich typów profili. Uniwersalność rdzenia umożliwia montowanie i połączenie każdego typu ramy z wybraną serią skrzydła. 

Korzyści są oczywiste: ogromna oszczędność czasu i elastyczność produkcji, zamienność różnych profili z różnych systemów, redukcja złożoności produkcji i wyjątkowe możliwości w zakresie stosowania uszczelnienia środkowego.

Dodać jeszcze trzeba możliwość ograniczenia przestrzeni magazynowej oraz doskonałe parametry użytkowe wszystkich rozwiązań okiennych opartych na platformie iCOR.

Inoutic i Deceuninck pod jedną marką

Deceuninck do niedawna działał pod marką Inoutic. Na początku tego roku Grupa Deceuninck ​​połączyła swoje marki Inoutic i Deceuninck w jeden globalny brand Deceuninck.

Celem tej decyzji jest stworzenie jednej, silnej, globalnej marki, która będzie wszędzie rozpoznawalna i pozwoli czerpać synergię z działań i aktywności rynkowych w całej Europie, co umocni zarówno nasz biznes, jak i biznesy naszych Partnerów - wyjaśnił CEO Deceuninck, Francis Van Eeckhout.

Elegant pierwszym elementem koncepcji

System Elegante również zmienia swoją nazwę - na Elegant. Nazwa ta jest bardziej uniwersalna z punktu widzenia wszystkich krajów grupy Deceuninck w Europie. System Elegant jest pierwszym, w którym zastosowano platformę iCOR.

System ten łączy w sobie doskonałe parametry termiczne z minimalistycznym designem. Ma najwęższą na rynku przylgę, wynoszącą 9 mm, co potwierdza pionierską pozycję Deceuninck w zakresie innowacji wzornictwa.

Dzięki zastosowaniu technologii iCOR w systemie Elegant, będzie można łączyć jego elementy z profilami wzmocnionymi włóknem szklanym, które pojawią się w ofercie firmy.

Więcej można się dowiedzieć na Fensterbau Frontale

Wszystkich zainteresowanych technologią iCOR, systemem Elegant i innymi nowościami, Deceuninck zaprasza do odwiedzenia stoiska firmy podczas Fensterbau Frontale 18–21 marca 2020 r. w Norymberdze.

Deceuninck prezentuje również swój film odnośnie platformy iCOR:

 

Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!

źródło i zdjęcia: Deceuninck

Budujemy Dom czerwiec 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska kwiecień 2020

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum