Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Systemy ocieplania i termorenowacji

Firma Sto przedstawia kolekcję Design Collection 14|15

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2014-12-15

Design Collection 14|15 Wnętrza to źródło inspiracji dla projektanta, technologia dla wykonawcy. Firma Sto przedstawia kolekcję Design Collection 14|15 z 12 różnymi strukturami i 33 kolorami dedykowanymi wnętrzom. Kolekcja jest świeża i zachwycająca, a przede wszystkim daje projektantom wnętrz zupełnie nowe możliwości kreowania przestrzeni. Dzięki trzem różnym, charakterystycznym stylom, bogatej palecie barw oraz struktur, ich możliwości stają się praktycznie nieograniczone.

Firma Sto przedstawia kolekcję Design Collection 14|15

Design Collection 14|15 Wnętrza powstała z myślą zarówno o architektach, projektantach, jak i wykonawcach. Kolekcja podzielona na trzy różne style, z dedykowanymi fakturami oraz kolorami, znajdzie zastosowanie w każdym wnętrzu, nadając mu niepowtarzalny i do tej pory niespotykany styl.

Loft, atelier a może country house

Loft to obowiązujący już od jakiegoś czasu trend we wszystkich metropoliach. Surowe wnętrza, kiedyś tak charakterystyczne dla obiektów przemysłowych, obecnie spotykane są również w mieszkaniach, lokalach czy biurach. Mając to na uwadze Sto opracowało trzy dedykowane struktury dające efekt betonu, rdzy a nawet kamienia wulkanicznego. Alternatywę stanowi stonowany, acz nowoczesny styl Country House, który doskonale sprawdzi się w salonach, sypialniach czy innych pomieszczeniach domów jednorodzinnych.

 

Na jego potrzeby eksperci Sto stworzyli cztery różne struktury, dzięki którym uzyskamy na ścianach efekt wapienia, płukanego betonu lub dla odmiany jedwabiście gładką, delikatnie połyskującą powierzchnię. Kreatywne połączenie wszystkich tych struktur, wraz z dedykowanymi Design Collection farbami, daje praktycznie nieograniczone możliwości aranżacyjne. Zwolenników dynamicznych, intensywnych barw z pewnością zainteresuje styl Atelier.

Do wyboru mają pięć zachwycających kreacji, a wśród nich m.in. trójwymiarową, tłoczoną tapetę ozdobną z połyskującą powłoką, wyjątkową strukturę Spotted Mesh pozwalającą na tworzenie wnętrz w stylu vintage oraz Metallic Ballotini, czyli kuleczki szklane na powłoce metalicznej, która zachwyca refleksami świetlnymi.

Design połączony z funkcjonalnością

Sekretem produktów Sto jest nie tylko niepowtarzalna estetyka, ale również ich funkcjonalność, trwałość oraz prostota nakładania. Unikalne powłoki dekoracyjne są również efektem zastosowania naturalnych dodatków, takich jak piaski , mika czy węgliki krzemu. Co więcej, wszystkie instrukcje dotyczące nakładania każdej z powłok oznaczone zostały określonymi poziomami trudności tak, aby każdy z wykonawców już od samego początku wiedział, czy jest w stanie samodzielnie pokryć nimi ściany.

źródło i zdjęcia: Sto-ispo

Budujemy Dom czerwiec 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze czerwiec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska lipiec - sierpień 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum