Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Panele

Panele podłogowe Classen. Clubbing we własnym M

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut 2012-04-12

Jaką podłogę wybrać aranżując wnętrze pomieszczenia, któremu chcemy nadać charakter ulubionego miejsca spotkań ze znajomymi? Classen poleca dekory z kolekcji paneli podłogowych Premium 4V, które wytrzymają nawet najcieńszy damski obcas i niechcący wylany trunek.

Panele podłogowe Classen. Clubbing we własnym M

Dziś dużą wagę przywiązuje się do aranżacji wnętrz nie tylko domów i mieszkań, ale też miejsc takich, jak puby i restauracje. Ważny jest każdy najmniejszy nawet szczegół, bo to od stworzonego klimatu w dużej mierze zależy powodzenie lokalu. Niejednokrotnie zdarza się, że klubowy charakter chcemy również nadać naszym mieszkaniom i miejscom, w których spotykamy się na imprezach.

Ze względu na wytrzymałość i odporność na ścieranie, ale także na wyjątkowy design, do pubów, restauracji i mocno eksploatowanych pomieszczeń w domach i mieszkaniach polecamy panele z kolekcji Premium 4V – mówi Anna Grobelkiewicz, specjalista ds. marketingu i reklamy, Classen Floor – Te panele wytrzymają każdą, nawet najbardziej szaloną domówkę.

Kolekcja paneli podłogowych Premium 4V składa się z dziewięciu dekorów. Cztery z nich: Fresco, Klon Kontor, Dąb Century, Dąb pirenejski to propozycje skierowane nie tylko do właścicieli domów i mieszkań, lecz idealne także do pubów i kawiarni. Deski w dekorze Fresco stylizowane są na wiekowe, drewniane, może nawet nieco zużyte belki. Klon Kontor to z kolei intensywny, ciemny brąz, którego głębię wydobędzie się w lekko przygaszonym świetle. Dwa pozostałe dekory: Dąb pirenejski i Century polecane są do jasnych wnętrz, ponieważ optycznie powiększają przestrzeń.

Krawędzie każdej z desek z kolekcji Premium 4V zostały estetycznie wykończone tzw. V-fugą, co jeszcze mocniej wzmacnia efekt naturalnego drewna.

W lokalach gastronomicznych i w kuchniach na podłodze zwykle znajdują się płytki. Wynika to
często z braku świadomości, że panele mogą stanowić tak samo dobre rozwiązanie. Polecamy kolekcje Premium 4V, gdyż bez straty na jakości, przeciwnie – bazując na najwyższej, możemy we wnętrzu stworzyć ciepły i klimatyczny wystrój. Nie podamy receptury na najbardziej smaczne danie czy drinka, ale możemy podać przepis na niebanalne wnętrze z oryginalną podłogą i tym samym wyjątkowym klimatem
– mówi Anna Grobelkiewicz.

Panele o grubości 8 mm charakteryzuje wysoka klasa ścieralności (AC4) i użyteczności (32). Ich krawędzie pokryte są specjalną warstwą Isowaxx, która zabezpiecza podłogę przed wnikaniem wilgoci. Dzięki temu są łatwe w czyszczeniu, wytrzymałe i wyjątkowo estetyczne. Dodatkowo zastosowany tu zamek Megaloc, ze względu na sposób łączenia desek, pozwala na szybki i łatwy montaż, a także późniejszy demontaż paneli. 

Nowoczesne panele podłogowe Premium 4V dostępne są m.in. w RuckZuck, firmowej sieci salonów Classen.

Sugerowana cena paneli podłogowych z kolekcji Premium 4V: 64,90 zł/mkw. 

Źródło: Classen

Więcej

Budujemy Dom maj 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze maj 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska maj - czerwiec 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum