Grupa Budujemy Dom:
Magazyn ONLINE
Miesięcznik Budujemy Dom ONLINE
Wykup dostęp od 1 zł

Minimalizm zawsze w modzie: jednolite poszycia markiz są ponadczasowe

Przez wiele lat na rynku królowały wzorzyste markizy w pasy w różnych wariantach kolorystycznych. Dziś natomiast przeważają tkaniny w jednolitych kolorach. Tak jest w markilux. Specjalista w dziedzinie markiz bardzo wcześnie dostrzegł monochromatyczny trend dominujący w architekturze i świecie mody. Od tego czasu w ofercie firmy znajdują się subtelne wzory z efektowną fakturą tkaniny, uzupełnione nowoczesnymi wzorami w paski i klasycznym designem.

Minimalizm zawsze w modzie: jednolite poszycia markiz są ponadczasowe
markilux Markizy tarasowe markilux - bezpieczne, ponadczasowe, piękne
pl.markilux.com
markilux Markizy tarasowe markilux - bezpieczne, ponadczasowe, piękne
Dane kontaktowe:
+49 2572 15 31 300
Hansestrasse 53 D-48282 Emsdetten

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Minimalizm i klasyczny styl

Minimalizm od lat definiuje kolorystykę wielu produktów, nadając im klasyczny styl. Natomiast elementy dekoracyjne i wyraziste wzory zaspokajają bardziej ekstrawaganckie gusta. Dotyczy to również poszyć markiz.

Dużą popularnością cieszą się również wśród klientów firmy markilux. Oferta „collection one“ reprezentuje najnowsze trendy.
Dużą popularnością cieszą się również wśród klientów firmy markilux. Oferta „collection one“ reprezentuje najnowsze trendy.

Trend monochromatyczny sprawił, że obecnie dominują jednolite kolory. Jednak zwolennicy pasków nadal znajdą je we wzornikach. Dzięki tak diametralnie różnym trendom klienci mogą cieszyć się dużym wyborem markiz.

Efektowna tekstura poszyć

Przykładem klasycznej elegancji jest „collection one” firmy markilux. Tę kolekcję charakteryzuje minimalistyczne wzornictwo. Firma Markilux dołożyła wszelkich starań, aby stworzyć zgodną z najnowszym trendem ofertę eleganckich, prostych wzorów tkanin przeciwsłonecznych.

Bogate doświadczenie specjalisty w branży markiz zaowocowało nowoczesnymi tkaninami w jednolitych kolorach z kreatywnym splotem i pięknymi kompozycjami kolorystycznymi.

W ofercie znalazły się zarówno szlachetne, klasyczne faktury, jak i bardziej wyraziste wzory.

W rezultacie również popularne paski zyskały bardziej stylowy charakter. Są delikatniejsze, bardziej zróżnicowane i częściej występują w odcieniach pasteli.

Kolekcja z nutą ekstrawagancji

Inspirację dla naszych projektów stanowią moda i architektura. Najnowsze trendy znalazły odzwierciedlenie w prostych tkaninach markiz. Dzięki nowym akcentom i urozmaiceniu tkanin, kolekcja wyróżnia się świeżością.

I wciąż jest jeszcze przestrzeń na ekstrawaganckie kreacje. Należą do nich kolorowe wzory w stylu pop-art lub nadruki nowoczesnego malarstwa akrylowego. Tworzą one ekscytujący kontrast z modnym, dyskretnym trendem jednolitych kolorów.

źródło i zdjęcia: markilux