Grupa Budujemy Dom:
Magazyn ONLINE
Miesięcznik Budujemy Dom ONLINE
Wykup dostęp od 1 zł

Nowa markiza balkonowa markilux 900 - elegancja i trwałość w jednym

Nowoczesna markiza z ramieniem przegubowym "markilux 900" nie tylko zachowuje widoczność z Twojego balkonu, ale również oferuje pełne zacienienie nawet przy niewielkim kącie nachylenia. Jest kompaktowa, lekka i umożliwia szybki montaż oraz demontaż przez fachowca, co pozwala w pełni cieszyć się latem nawet w najgorętsze dni.

Nowa markiza balkonowa markilux 900 - elegancja i trwałość w jednym
markilux Markizy tarasowe markilux - bezpieczne, ponadczasowe, piękne
pl.markilux.com
markilux Markizy tarasowe markilux - bezpieczne, ponadczasowe, piękne
Dane kontaktowe:
+49 2572 15 31 300
Hansestrasse 53 D-48282 Emsdetten

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Merkiza balkonowa z systemem zaciskowym - prosta konstrukcja i łatwość montażu

W obliczu globalnego ocieplenia, kto by nie chciał spędzać czasu na balkonie w przyjemnym cieniu, delektując się chłodnym powiewem? Markilux prezentuje teraz swoją nową, elegancką markizę zaciskową, zapewniając jeszcze większą przyjemność z użytkowania.

Zwijanie i rozwijanie markizy markilux 900 jest niezwykle protse i szybkie
Zwijanie i rozwijanie markizy markilux 900 jest niezwykle protse i szybkie

Szybka i prosta instalacja to cechy, które wyróżniają model markizy przegubowej "markilux 900". Montuje się ją między podłogą a sufitem przy użyciu kilku śrub i dwóch teleskopowych słupków zaciskowych. Zarówno montaż, jak i demontaż, odbywają się łatwo i bez problemów. 

Ten model oferuje także specjalne zabezpieczenie na wyższych piętrach i jest łatwy w przenoszeniu, co czyni go atrakcyjnym rozwiązaniem dla najemców i właścicieli mieszkań.

Markiza dostępna jest w ponad 200 nowoczesnych wzorach, a jej poszycie, schowane w płaskiej, łatwej do utrzymania kasecie, jest chronione przed wilgocią i zabrudzeniami.

Model ten zapewnia idealny cień bez ograniczania widoku, dzięki czemu na całkowicie zacienionym balkonie nic nie stoi na przeszkodzie, aby cieszyć się widokiem. Minimalne wymagane nachylenie markizy to zaledwie pięć stopni, w przeciwieństwie do modeli z opuszczanym ramieniem, które wymagają nachylenia do 45 stopni.

Dla tych, którzy cenią sobie prywatność, możliwe jest nachylenie markizy do 70 stopni, zapewniając tym samym większą osłonę.

Eleganckie wzornictwo i solidna konstrukcja "markilux 900"

Eleganckie wzornictwo i solidna konstrukcja "markilux 900" sprawiają, że pasuje ona do każdego balkonu. Może być montowana pod sufitem jako elegancka alternatywa dla klasycznych markiz. Model ten wyróżnia się nie tylko stylem, ale także stabilnością.

Teleskopowe słupki i obudowa są malowane proszkowo, co zapewnia odporność na warunki atmosferyczne. Śruby montażowe i uszczelki są niemal niewidoczne, a trwałe, wysokiej jakości, zaawansowane technologicznie włókna gwarantują łatwe rozwijanie i zwijanie markizy. Do wyboru są trzy kolory stelażu oraz opcje z korbą ręczną lub napędem elektrycznym.

źródło i zdjęcia: markilux