Grupa Budujemy Dom:
Magazyn ONLINE
Miesięcznik Budujemy Dom ONLINE
Wykup dostęp od 1 zł
"LŁ" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k Oświetlenie Steinel
www.langelukaszuk.pl
"LŁ" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k Oświetlenie Steinel
Dane kontaktowe:
71 39 80 800
ul. Wrocławska 43, Byków, 55-095 Mirków k. Wrocławia

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

SAKURA - niezawodne markery dla ekstremalnych warunków - wybór profesjonalistów

Poznaj najlepsze markery do przemysłu! Japońskie innowacje w pisaniu i znakowaniu.

SAKURA - niezawodne markery dla ekstremalnych warunków - wybór profesjonalistów

Marka SAKURA oferuje szeroką gamę markerów, które idealnie nadają się do zastosowania w ekstremalnych warunkach, na różnych powierzchniach i do różnych materiałów.

Sakura to jedna z najstarszych firm produkujących materiały do znakowania w Japonii. Rozpoczęła działalność w 1921 roku jako producent kredek, rozszerzając następnie portfolio na artykuły piśmiennicze i markery przemysłowe. Firma kładzie duży nacisk na innowacyjność. Jako pierwsza na świecie opatentowała tusz pigmentowy na bazie wody, który można było wykorzystać w cienkopisach.

W 1978 roku zaprezentowała pionierski marker przemysłowy z farbą w formie stałej "Solid Marker", który stał się wzorem dla całej kategorii tego typu markerów."Solid Marker" to pierwszy na świecie marker z farbą w postaci stałej, on zawsze działa, gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz, nawet w wodzie! Sakura dostarcza też między innymi niezawodne markery "Paint Marker" i "Pen-Touch". Ty i Twoi klienci możecie polegać najwyższej jakości markerach przemysłowych SAKURA.

Markery Sakura produkowane są w Japonii i cenione za swoją niezawodność na całym świecie. To wybór dla prawdziwych profesjonalistów. Dzięki badaniom, nieustannemu rozwojowi i wsłuchiwanie się w opinie użytkowników, SAKURA jest liderem na rynku. Zaopatruje wiodące organizacje na całym świecie z branż: budownictwa drogowego czy stoczniowego, a także branży stolarskiej, drzewnej, stalowej, chemicznej, lotniczej i motoryzacyjnej.

Jakie markery są dostępne w ofercie?

  • SOLID MARKER ORGINAL

Wytrzymały marker do wymagających zadań. To pierwsza na świecie farba w formie stałej w markerze - zawsze działa, nawet pod wodą! innowacyjny mechanizm skrętu "stay fresh" utrzymuje farbę świeżą i gotową do użycia.

Jeśli marker wyschnie, wystarczy go trochę przyciąć nożem. Idealny do stosowania na drewnie, tkaninach, płótnie, plastiku, stali, żelazie, gumie, tekturze, szkle, włóknie szklanym i betonie. Stosowany w budownictwie, spawalnictwie i produkcji, wiertnictwie i rurociągach, liniach montażowych, na oponach samochodowych i szybach, branży HVAC i systemach hydraulicznych.

  • SOLID MARKER LOW TEMPERATURE

Ta wersja oryginalnego "Solid Markera" do niskich temperatur może pracować w temperaturach już od - 40°C! Działa zawsze i wszędzie! Marker ten jest idealny do stosowania: na drewnie, tkaninach i płótnie, plastiku, stali i żelazie, gumie, tekturze, szkle, włóknie szklanym i betonie.

Stosowany w budownictwie, spawalnictwie i produkcji, wiertnictwie i rurociągach, liniach montażowych, na oponach samochodowych i szybach, branży HVAC i systemach hydraulicznych.

  • PAINT MARKER

Marker z płynną farbą, który daje wyraźne i silne wyniki na każdej powierzchni. Znaki wykonane markerem "Paint Marker" są światłoodporne i nie blakną pod wpływem wody i chemikaliów. Marker ten łączy w sobie siłę krycia farby z wygodą markera. Pisze na wielu powierzchniach, w tym drewnie, metalu, wyrobach glinianych, skórze, plastiku, szkle, papierze i tekturze.

  • PERMAPAQUE FINE

Kryjący marker z precyzyjną końcówką, niewymagający potrząsania do pompowania. Idealny do stosowania między innymi: na papierze powlekanym, drewnie, metalu, plastikowych probówkach, aluminium i szkle. Nadaje się do stosowania w wielu gałęziach przemysłu.

  • PERMAPAQUE DUAL POINT

Kryjący marker z 2 końcówkami, który nie wymaga wstrząsanie ani pompowania. Idealny do stosowania między innymi: na papierze powlekanym, drewnie, metalu, plastikowych probówkach, aluminium i szkle. Nadaje się do stosowania w wielu gałęziach przemysłu.

  • WATER SOLUBLE MARKER

Rozpuszczalny w wodzie marker do tymczasowego znakowania. Znak można łatwo usunąć z nieporowatych powierzchni za pomocą wody I szmatki.

  • IDENTI-PEN DUAL POINT

Wytrzymały, wielofunkcyjny pisak, który sprawdzi się niemal na każdej powierzchni. Ma 2 różne końcówki: małą, filcową, dającą linię o szerokości 1 mm oraz jeszcze drobniejszą, plastikową, do kreślenia linii 0,4 mm. Idealny do trwałego znakowania na małych i średnich rozmiarach.

  • PEN-TOUCH SAKURA 130

Permanentny marker z okrągłą końcówką. Ten marker jest idealny do precyzyjnego i jednocześnie widocznego znakowania. Wytrzymały aluminiowy korpus został zaprojektowany tak, aby wytrzymać intensywne użytkowanie w przemyśle.

  • PEN-TOUCH SAKURA 140

Permanentny marker ze ściętą końcówką. Ten marker jest idealny do precyzyjnego i jednocześnie widocznego znakowania. Wytrzymały aluminiowy korpus został zaprojektowany tak, aby wytrzymać intensywne użytkowanie w przemyśle.

 

źródło i zdjęcia: "LŁ" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k