Grupa Budujemy Dom:
Magazyn ONLINE
Miesięcznik Budujemy Dom ONLINE
Wykup dostęp od 1 zł

Dach zabezpieczony tą powłoką będzie chłodniejszy o 33 stopnie Celsjusza nawet w samo południe!

W obliczu rosnącego zapotrzebowania na energię, firmy zmagają się z wyzwaniami związanymi z ograniczeniami zużycia energii, regulacjami dotyczącymi emisji CO2 i dążeniem do zminimalizowania śladu węglowego. Bauter, pionierskie rozwiązanie w dziedzinie cienkowarstwowej termoizolacji, oferuje odpowiedź na te problemy, umożliwiając firmom kontrolę nad stratami energii i zwiększanie swojego zaangażowania w zrównoważony rozwój.

Dach zabezpieczony tą powłoką będzie chłodniejszy o 33 stopnie Celsjusza nawet w samo południe!
Bauter Powłoki termoizolacyjne do wnetrz i na zewnątrz w systemie Bauter
bauter.eu
Bauter Powłoki termoizolacyjne do wnetrz i na zewnątrz w systemie Bauter
Dane kontaktowe:
87 777 00 01
Sedranki 17N, 19-400 Olecko

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Bauter to najnowszej generacji izolacja cienkowarstwowa, która wykorzystuje technologię wcześniej stosowaną w ekstremalnych warunkach przemysłu kosmicznego. Działa na zasadzie Tarczy Ochronnej, odbijając promieniowanie cieplne i zapewniając najwyższy na rynku parametr TSR (Total Solar Reflective), odbijając ponad 93% energii słonecznej od elewacji i dachu.

Zalety Bauter to nie tylko ochrona przed promieniowaniem IR i UV, deszczem, śniegiem i gradem, ale także uszczelnianie mikropęknięć na elewacji i pokryciach dachowych, ochrona przed wilgocią, pleśnią i grzybem, oraz ograniczanie strat ciepła i eliminowanie mostków termicznych. Dodatkowo, Bauter jest powłoką samoczyszczącą się, co przekłada się na oszczędności na kosztach utrzymania.

Bauter to przede wszystkim konkretne oszczędności na kosztach ogrzewania lub chłodzenia. Możliwe są oszczędności rzędu nawet 50% na kosztach ogrzewania i do 70% na kosztach klimatyzowania pomieszczeń.

Termoizolacja Bauter może być stosowana na niemal każdą powierzchnię, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Można ją stosować na elewacjach, do izolacji ścian w budynku, do izolacji dachu, podłogi, a także do ochrony i izolacji powierzchni drewnianych.

Zastosowanie Bauter to inwestycja w przyszłość firmy, dbanie o środowisko i zrównoważony rozwój. To inwestycja, która przynosi realne korzyści finansowe, poprawiając efektywność energetyczną i zmniejszając ślad węglowy firmy. Dzięki Bauter, przyszłość zrównoważonego budownictwa jest już teraz dostępna dla polskich firm.

Napisz do nas i umów się na spotkanie:

Bauter sp. z o.o.
19-400 Olecko, Sedranki 17N
Infolinia Bauter: +48 (87) 777 00 01
Infolinia Bauter Energy: +48 (87) 777 00 03

źródło i zdjęcia: Bauter