Drzwi przesuwne SkyLine - połącz wnętrze z otoczeniem

Eleganckie drzwi przesuwne wykonane z aluminium, harmonijnie łączące przestrzeń wewnętrzną z otoczeniem miejsca zamieszkania. Konstrukcja ościeżnicy dyskretnie schowana w ścianach, suficie oraz podłodze, a ramę skrzydła tworzą profile, niewidoczne w dolnej i górnej części. Warto zaznaczyć, że nie przesłania ich nawet słupek, którego szerokość wynosi jedynie 25 mm.

Drzwi przesuwne SkyLine - połącz wnętrze z otoczeniem
MS więcej niż OKNA Okna z PVC
www.ms.pl
MS więcej niż OKNA Okna z PVC
Dane kontaktowe:
59 84 10 800
Portowa 16, 76-200 Słupsk

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

SkyLine to rozwiązanie bazujące na bardzo wąskich profilach, które pozwala tworzyć szklane ściany o dużych wymiarach. Wybranie napędu z siłownikiem albo ryglowaniem na słupku sprawia, że profile skrzydła niewidoczne są także na bokach drzwi przesuwnych. Dzięki temu konstrukcje pozwalają w pełni cieszyć się obserwacją otoczenia domu.

Lakierowanie proszkowe to proces, podczas którego farba w formie proszku nanoszona jest na aluminiowy profil za pomocą metody natrysku elektrostatycznego. Pokryty proszkiem element umieszcza się w piecu nagrzanym do temperatury wynoszącej ok. 200°C. Na skutek tego dochodzi do stopienia proszku, a następnie utwardzenia powłoki.

Panoramiczne drzwi przesuwne z ukrytą ramą MB-SKYLINE TYPE R_PL

Lakierowanie proszkowe umożliwia uzyskanie trwałej i gładkiej powłoki, na której nie występują defekty w postaci zmarszczeń czy zacieków. Kolory drewnopodobne powstają natomiast poprzez przeniesienie wzoru z folii (z naniesionym na nią pigmentem) na profile aluminiowe w procesie sublimacji.

źródło i zdjęcie: MS więcej niż OKNA