PokażUkryj kategorie
Zobacz oferty produktowe firm
Okna i drzwi balkonowe z PVC

Drzwi Pivot - połączenie szkła i metalu

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2022-11-21

Największy w regionie producent stolarki otworowej z Kornic wchodzi na rynek z nową ofertą drzwi. W ofercie dostępne są aluminiowe drzwi zewnętrzne MasterLine 8 Pivot i stalowe drzwi wewnętrzne Norm Pivot.

Minimalistyczne połączenie najwyższych gatunkowo metali ze szkłem hartowanym lub pojedynczym bezpiecznym daje produkty o niezwykłej trwałości, które są jednocześnie bezpieczne w użytkowaniu. Dodatkowo, szklane drzwi są bardzo dobrym rozwiązaniem, jeśli chcesz rozjaśnić swoje wnętrze. To klasyka stylu wpisująca się w nowoczesny design.

Otwierane pod kątem 90 stopni w obie strony skrzydło drzwiowe Norm Pivot pozwala na wszechstronne zastosowanie w wielu budynkach i pomieszczeniach. Drzwi aluminiowe MasterLine 8 Pivot i stalowe Norm Pivot sprawdzą się zarówno w budynkach użyteczności publicznej, jak i domach jednorodzinnych. Wykorzystano w nich zawiasy z funkcją samozamykacza, dzięki czemu zamykają się automatycznie i w kontrolowany sposób. Można je też zablokować w pozycji otwartej pod dowolnym kątem.

Drzwi pivotowe Norm Pivot to rewolucja pod względem użyteczności, która definiuje wnętrza na nowo

- "Nasze nowe modele drzwi są solidne, stylowe, a przede wszystkim bezpieczne. Główną zaletą modelu Norm Pivot jest to, że skrzydło drzwiowe otwiera się pod kątem 90 stopni w obie strony. To nie tylko duża oszczędność miejsca w porównaniu do tradycyjnych drzwi, ale przede wszystkim duże udogodnienie ułatwiające komunikację, również osobom niepełnosprawnym" - podsumowuje Michał Maciejewski, dyrektor handlowy i pionu zakupów w Eko-Oknach.

źródło i zdjęcia: EKO-OKNA S.A.