PokażUkryj kategorie
Zobacz oferty produktowe firm
Rury i łączniki z tworzyw sztucznych

Narzędzia jutra? Mamy je już dziś! Nowa zaciskarka KAN-therm Mini

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2022-05-11

Jest niezwykle lekka i poręczna, szybko się ładuje, ma obrotową głowicę 350º i doświetlającą lampę LED, która uruchamia się automatycznie - poznajcie nową zaciskarkę KAN-therm Mini.

Work smarter, not harder! Prezentujemy nową zaciskarkę KAN-therm Mini.

Niezwykle istotnym elementem każdej instalacji jest jej odpowiedni montaż. Czy musi to być ciężkie zadanie? Zdecydowanie nie. W portfolio marki KAN-therm debiutuje nowa zaciskarka.

Małe narzędzie, duże korzyści

Zaciskarka KAN-therm Mini to elektryczne narzędzie akumulatorowe, dzięki któremu możliwe jest wykonywanie połączeń techniką zaprasowania promieniowego. Jaka jest jego kluczowa cecha? Niewątpliwie funkcjonalność i to przez „duże F".

Urządzenie zostało wyposażone w szczęki prasujące w dwóch wariantach profilu zacisku - „M"(12-22) oraz „U"(16-32). Umożliwia montaż instalacji w Systemach KAN-therm Copper, Steel, Inox oraz Press.

Ale to nie wszystko! Ten niewielki wielozadaniowiec został wyposażony w obrotową głowicę 350º, a także w uruchamianą automatycznie doświetlającą lampę LED.

Zaciskarka KAN-therm Mini
Zaciskarka KAN-therm Mini

Zaciskarka KAN-therm Mini - lekkie i kompaktowe urządzenie

Na wygodę korzystania z zaciskarki wpływa także fakt, iż jest ona urządzeniem niezwykle kompaktowym oraz lekkim. Jej wymiary wynoszą 366 mm x 64 mm x 96 mm, a jej masa, wraz z baterią, wynosi jedynie 1,6 kg - niewiele więcej niż półtoralitrowa butelka wody. Dzięki temu można ją z łatwością obsługiwać jedną ręką.

Dużym atutem KAN-therm Mini jest także czas ładowania baterii, który wynosi zaledwie 40 minut. O stopniu naładowania akumulatora, a także o stanie urządzenia czy konieczności wykonania okresowego przeglądu poinformują nas diody LED umieszczone w obudowie urządzenia.

W walizce wykonanej z tworzywa, w komplecie razem z zaciskarką znajdują się: ładowarka 230V, bateria 10,8V Li-lon 1,5 Ah oraz komplet szczęk prasujących.

Błędem byłoby sądzić, że branża stoi w miejscu i rozwiązania, które sprawdzały się kilka lat temu, w pełni odpowiadają aktualnym normom i standardom. Narzędzia jutra? Mamy je już dziś!

Źródło i zdjęcia: KAN-therm

Budujemy Dom kwiecień 2022

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze maj 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2022

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska czerwiec 2022

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum