Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 45741
Telefon 61 840 40 40, 61 840 40 55
E-mail trade@auraton.pl
Adres Świerkowa 14, 64-320 Niepruszewo
Auraton  to dynamicznie rozwijająca się marka, której nadrzędnym celem jest przełożenie obserwacji najnowszych trendów w dziedzinie ogrzewania na tworzenie wysoko zaawansowanej technologicznie automatyki domowej. Rozwiązania i systemy proponowane przez specjalistów Auraton tworzone są na miarę wymagań nowoczesnego budownictwa oraz potrzeb klientów. Dla firmy kluczowe jest, aby jej produkty cechowały się wysoką ekonomiką... Czytaj więcej
Auraton

Auraton  to dynamicznie rozwijająca się marka, której nadrzędnym celem jest przełożenie obserwacji najnowszych trendów w dziedzinie ogrzewania na tworzenie wysoko zaawansowanej technologicznie automatyki domowej. Rozwiązania i systemy proponowane przez specjalistów Auraton tworzone są na miarę wymagań nowoczesnego budownictwa oraz potrzeb klientów. Dla firmy kluczowe jest, aby jej produkty cechowały się wysoką ekonomiką eksploatacji oraz dawały swoim użytkownikom maksimum satysfakcji i przyjemności z funkcjonowania przy minimum wysiłku włożonego w ich użytkowanie.

Za wkroczeniem na rynek marki Auraton stoi Andrzej Szymański będący właścicielem założonej w 1984 roku firmy LARS od 3 pokoleń zajmującej się produkcją i dystrybucją gazowych systemów grzewczych. Po tym, kiedy marka - w tym czasie znana jako Euroster, znalazła swoje miejsce na rynku, poszerzyła gamę swoich produktów o oświetlenie, a następnie o regulatory temperatury oraz sterowniki do pomp. Marka Auraton tworzy swoje produkty od podstaw - projektuje urządzenia, udoskonala swoje produkty i proponuje gotowe systemy rozwiązań. Dzięki filozofii ciągłego i dynamicznego rozwoju oraz mądrze planowanych inwestycji od listopada 2011 roku firma zajmuje się wprowadzaniem innowacyjnych rozwiązań, czego owocem jest wprowadzenie na rynek 20 zupełnie nowych produktów.

Ekologiczne rozwiązania w zarządzaniu energią elektryczną, ogrzewaniem i wodą w domu. fot AURATON
Ekologiczne rozwiązania w zarządzaniu energią elektryczną, ogrzewaniem i wodą w domu

Siedziba firmy przez niemal 30 lat znajdowała się na Smochowicach pod Poznaniem, jednak w 2014 roku doszło do długo oczekiwanej przeprowadzki do Niepruszewa, gdzie na powierzchni 2500 m2 mieści się hala produkcyjna, magazyny oraz biura. Razem z rozwojem linii produkcyjnej w najbliższym czasie planowane jest ciągłe powiększanie siedziby firmy.

FIRMA RODZINNA

Nasza firma angażuje się w Fundacji Firmy Rodzinne praktycznie od początku jej istnienia. Jesteśmy dumni z ponad 50-letniej historii i rozwoju naszego przedsiębiorstwa, które rośnie już od trzech pokoleń. Wspólnie z kilkunastoma innymi firmami w Polsce, aktywnie wspieraliśmy powstanie FBN Poland. FBN (Family Business Network) International to międzynarodowa organizacja zrzeszająca największe, najbardziej znane firmy i marki pozostające w rękach rodzin, które kierują się rodzinnymi wartościami i etyką w biznesie. Długa historia i właśnie "rodzinność" leżąca u podstaw całej naszej działalności sprawiają, że od wielu lat jesteśmy postrzegani jako stabilny, lojalny partner w biznesie i innych działaniach w kraju i za granicą. Wiemy, że firmy takie jak nasza to nie tylko biznes, generowanie co raz lepszych wyników finansowych, wysokiej jakości produktów i usług. Wierzymy, że mamy do spełnienia misję polegającą na wspieraniu stabilności gospodarki oraz wywieraniu pozytywnego wpływu na społeczności lokalne. Stąd nierzadko nasze firmowe, a także prywatne środki i umiejętności są wykorzystywane w celach pomocy osobom potrzebującym, wspierania ochrony środowiska, czy ratowania ludzkiego życia.

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze wrzesień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska wrzesień - październik 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum