Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 54208

AURATON Heater SET - Inteligentny zestaw do sterowania pracą urządzenia grzewczego

Inteligentny zestaw sterowania ogrzewaniem AURATON Heater SET przeznaczony jest do zarządzania pracą urządzenia grzewczego w Twoim domu lub mieszkaniu. System składa się z eleganckiego termostatu Heat Monitor, który możesz powiesić na ścianie lub postawić na komodzie oraz sterownika Heater Controller, który podłączysz do kotła gazowego, elektrycznego, olejowego czy na pellet.

System komunikuje się bezprzewodowo, nie wymaga instalacji okablowania, poza prostym podłączeniem do urządzenia grzewczego. Wystarczy, że ustawisz na termostacie żądaną w pomieszczeniu temperaturę a system zadba o Twój komfort cieplny w najbardziej optymalny i energooszczędny sposób.

Heater SET zapobiega przegrzewaniu i nadmiernemu wychłodzeniu pomieszczeń, a co za tym idzie, w znaczący sposób redukuje koszty ogrzewania. Funkcja FrostGuard zadba o bezpieczeństwo instalacji grzewczej chroniąc ją przed zamarznięciem podczas Twojej dłuższej nieobecności w domu w okresie zimowym - automatycznie podniesie temperaturę w pomieszczeniach jeśli spadnie ona poniżej 4 stopni Celsjusza.

Zestaw Heater SET jest inteligentny i w pełni autonomiczny ale możesz nim sterować również zdalnie, za pomocą aplikacji na Twoim smartfonie. Wystarczy, że rozbudujesz system o centralę AURATON Pulse i podłączysz ją do domowej sieci. Takie rozwiązanie umożliwi Ci komunikację przez internet z Twoim domem, ustawienie precyzyjnych harmonogramów ogrzewania, a także rozbudowę systemu o kolejne urządzenia.

Dzięki komunikacji z AURATON Pulse ustawisz temperaturę np. w trakcie powrotu z zimowych wakacji lub codziennej pracy a Twój dom powita Cię ciepłem dokładnie wtedy, kiedy będziesz tego potrzebować, dając jednocześnie oszczędność energii. Funkcja DualPath zapewni podstawowe działanie systemu nawet w przypadku awarii internetu.

Za pośrednictwem centrali AURATON Pulse i domowej sieci WiFi możesz sterować zdalnie nie tylko ogrzewaniem tradycyjnym lub podłogowym ale także roletami, bramą, oświetleniem, zaworami wody czy podlewaniem ogrodu. Wszystkimi urządzeniami możesz zarządzać zdalnie z poziomu aplikacji na Twoim smartfonie.

Budujemy Dom kwiecień 2022

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze maj 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2022

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska czerwiec 2022

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum