Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 54195

AURATON Radiator SET - Inteligentny zestaw do zarządzania ogrzewaniem

Inteligentny zestaw AURATON Radiator SET przeznaczony jest do zarządzania ogrzewaniem w Twoim domu lub mieszkaniu. System składa się z eleganckiego termostatu Heat Monitor, który możesz powiesić na ścianie w salonie lub postawić na komodzie oraz głowicy Radiator Controller, którą w prosty sposób zamontujesz w miejscu tradycyjnej głowicy na grzejniku.

Wystarczy, że ustawisz na termostacie żądaną w pomieszczeniu temperaturę a system zadba o Twój komfort cieplny w najbardziej optymalny i energooszczędny sposób. System komunikuje się bezprzewodowo, nie wymaga instalacji okablowania, a urządzenia w łatwy powiążesz ze sobą dzięki funkcji EasyConnect.

Wchodzący w skład zestawu termostat potrafi obsłużyć efektywnie do 3 głowic Radiator Controller (dodatkowe głowice sprzedawane osobno) Każda z nich potrafi w oparciu o powierzchnię pomieszczenia obliczyć czas, jaki potrzebuje, żeby osiągnąć żądaną przez Ciebie temperaturę. Radiator SET zapobiega przegrzewaniu i nadmiernemu wychłodzeniu pomieszczeń, dlatego w znaczący sposób redukuje koszty ogrzewania. Dzięki systemowi nie ma potrzeby codziennej, ręcznej regulacji głowic na grzejnikach.

Funkcja FrostGuard zadba o bezpieczeństwo instalacji grzewczej chroniąc ją przed przemarznięciem podczas Twojej dłuższej nieobecności w domu w okresie zimowym - automatycznie podniesie temperaturę w pomieszczeniach jeśli spadnie ona poniżej 4 stopni Celsjusza

Zestaw Radiator SET jest inteligentny i w pełni autonomiczny ale możesz nim sterować również zdalnie, za pomocą aplikacji na Twoim smartfonie. Wystarczy, że rozbudujesz system o centralę AURATON Pulse i podłączysz ją do domowej sieci. Takie rozwiązanie umożliwi Ci komunikację z Twoim domem za pośrednictwem internetu, ustawienie temperatury w trakcie powrotu z pracy by Twój dom przywitał Cię ciepłem oraz rozbudowę systemu o kolejne urządzenia.

Pozwoli także na ustawienie precyzyjnych harmonogramów ogrzewania aby zapewnić ciepło dokładnie wtedy, kiedy Ty i Twoi bliscy go potrzebujecie dbając jednocześnie o oszczędność energii. AURATON Pulse będąc jednocześnie bramką internetową i „mózgiem” systemu Smart Home potrafi zarządzać praktycznie nieograniczoną ilością stref grzewczych w budynku.

Dzięki AURATON Pulse, domowej sieci WiFi i aplikacji AURATON Smart możesz sterować zdalnie nie tylko ogrzewaniem tradycyjnym lub podłogowym ale także roletami, bramą, oświetleniem, zaworami wody czy podlewaniem ogrodu. Funkcja DualPath zapewni podstawową funkcjonalność systemu nawet w przypadku awarii internetu.

Budujemy Dom kwiecień 2022

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze maj 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2022

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska czerwiec 2022

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum