Bramy garażowe Q&A | Studio W

W dzisiejszym odcinku cyklu "Rozmowy za otwartymi drzwiami" w Studio W, przyjrzymy się tematyce bram garażowych. Firma WIŚNIOWSKI, z ponad 33-letnim doświadczeniem w produkcji bram, dzieli się z nami swoją wiedzą. Naszym gościem jest Marcin Strzelec, dyrektor zarządzający grupą produktową.

WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A. Drzwi przeciwpożarowe, stalowe
www.wisniowski.pl
WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A. Drzwi przeciwpożarowe, stalowe
Dane kontaktowe:
18 44 77 111
Wielogłowy 153 , 33-311 Wielogłowy

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Garaż wolnostojący czy w bryle budynku? Wybór między garażem wolnostojącym a tym w bryle budynku zależy od indywidualnych preferencji. Marcin podkreśla, że garaż w bryle budynku oferuje komfort bezpośredniego przejścia z ciepłego domu do ciepłego samochodu.

Jakie parametry ma "ciepła" brama garażowa? Brama ciepła to taka, która posiada odpowiednią izolację termiczną. Współczynnik przenikania ciepła dla takiej bramy nie powinien przekraczać wartości 1,3 W/m²K.

Renowacja i wymiana starej bramy Wymiana starej bramy uchylnej lub rozwierny na nowoczesną bramę segmentową jest możliwa. Współczesne rozwiązania umożliwiają dostosowanie bramy do indywidualnych potrzeb klienta.

Ile kosztuje brama garażowa? Koszt bramy garażowej zależy od wielu czynników, takich jak wymiary, kolorystyka, akcesoria czy automatyka. Ceny mogą wahać się od kilku do kilkunastu tysięcy złotych.

Podsumowanie Wybór odpowiedniej bramy garażowej to decyzja, która wymaga uwzględnienia wielu aspektów. Dzięki wiedzy ekspertów z firmy WIŚNIOWSKI możemy dokonać świadomego wyboru, dostosowanego do naszych potrzeb i oczekiwań.