Z życia montera bram garażowych | Studio W

W dzisiejszym odcinku rozmów za otwartymi drzwiami rozmawialiśmy z Januszem Muchą, specjalistą do spraw szkoleń produktowych w firmie Wiśniowski, na temat poprawnego montażu bram garażowych.

WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A. Drzwi przeciwpożarowe, stalowe
www.wisniowski.pl
WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A. Drzwi przeciwpożarowe, stalowe
Dane kontaktowe:
18 44 77 111
Wielogłowy 153 , 33-311 Wielogłowy

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Janusz podkreślił, jak istotne jest odpowiednie przygotowanie otworu pod montaż bramy. Otwór musi być tak przygotowany, żeby można było zamontować bramę zgodnie z instrukcją, a ściany, nadproże i wylewka powinny być idealnie wykończone.

Janusz podzielił się również kilkoma kluczowymi etapami montażu bramy, takimi jak ustawienie bramy do poziomu, prowadnic i sprężyn, oraz odpowiednie mocowania. Zaznaczył, że dbanie o regularne przeglądy bramy jest kluczowe dla jej długotrwałego i bezproblemowego użytkowania.

Omówiliśmy również różne nietypowe przypadki, z którymi montażyści mogą się spotkać podczas instalacji bram, takie jak nietypowe otwory czy nietypowe miejsca montażu automatów. Janusz podkreślił kreatywność i elastyczność, jakie montażyści często muszą wykazać, aby znaleźć rozwiązania dla nietypowych sytuacji.

Warto również podkreślić, że podczas montażu bramy segmentowej konieczne jest posiadanie odpowiedniej przestrzeni i porządku w garażu, aby montażyści mogli swobodnie pracować z bramą i potrzebnym sprzętem. Odpowiednie miejsce i przygotowanie pomieszczenia są kluczowe dla sprawnego montażu bramy.

Rozmowa z Januszem Muchą była pełna cennych wskazówek dotyczących poprawnego montażu bram garażowych oraz podkreślała wagę dbania o jakość pracy i bezpieczeństwo użytkowników.