Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
PokażUkryj kategorie
Zobacz oferty produktowe firm
Panele

Floori - wirtualny konfigurator podłóg

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut 2021-11-24

RuckZuck prezentuje nowoczesny wizualizator podłóg. Dzięki niemu przed zakupem sprawdzimy, jak nowa podłoga zaprezentuje w naszym własnym wnętrzu. Konfigurator jest całkowicie bezpłatny, a aby z niego skorzystać wystarczy urządzenie z dostępem do internetu.

Możliwości konfiguratora do podłóg Floori

Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych technik przetwarzania obrazu, rzeczywistości rozszerzonej oraz sztucznej inteligencji, Floori umożliwia zamianę oryginalnej podłogi znajdującej się na zdjęciu na nową. To duża przewaga nad tradycyjnymi wizualizacjami – do programu możemy wgrać fotografię naszego własnego wnętrza. Konfigurator automatycznie wykryje na niej podłogę i ominie pozostałe elementy (takie jak ściany, stoły, krzesła czy zwierzęta). Dodatkowo rozpozna perspektywę, dzięki czemu panele zostaną nałożone pod odpowiednim kątem, tworząc bardzo realistyczny obraz. W ten sposób wizualizator daje możliwość sprawdzenia koloru samej podłogi oraz jej dopasowania do pozostałych komponentów pomieszczenia.

Obsługa konfiguratora do podłóg Floori

Opcja zobaczenia wizualizacji znajduje się na stronie internetowej RuckZuck w zakładce poświęconej ofercie podłóg.

  1. W pierwszym kroku należy dodać zrobione wcześniej zdjęcie pomieszczenia, przedstawiające w widoczny sposób podłogę oraz ściany. Jeśli w danym momencie nie dysponujemy taką fotografią, możemy skorzystać z bazy zdjęć dostępnej w systemie.
  2. Następnie zostajemy przeniesieni do wizualizatora, w którym wybieramy interesujący nas model paneli. Podgląd podłogi załaduje się automatycznie po kliknięciu.
  3. Wizualizacja odbywa się błyskawicznie i nie wymaga od użytkownika żadnych dodatkowych czynności. Pomieszczenie może być w pełni umeblowane, zawierać różne przedmioty oraz obiekty – nie ma konieczności odsuwania mebli, opuszczania wnętrza przez domowników ani zaznaczania obszaru podłogi.
  4. Nałożone na zdjęcie panele można dowolnie zmieniać oraz obracać, dobierając najkorzystniejszy dla nas wariant. Po wszystkim możemy pobrać zdjęcie wizualizacji. Konfigurator podłóg dostępny jest zarówno na komputerach stacjonarnych, laptopach, jak i urządzeniach mobilnych (bez potrzeby pobierania dodatkowych aplikacji).
Interfejs konfiguratora do podłóg Floori
Interfejs konfiguratora do podłóg Floori fot. RUCKZUCK BIZ Sp. z o.o.

Aranżator podłóg Floori to bardzo przydatne narzędzie dla osób, które planują wymianę paneli, ale nie mają pewności, na jaki model powinni się zdecydować. Program oferuje wiele możliwości, będąc jednocześnie prostym w obsłudze, dzięki czemu każdy w krótkim czasie znajdzie przy jego pomocy idealną dla siebie propozycjędodaje Katarzyna Śliwińska.

 źródło i zdjęcia: RUCKZUCK BIZ Sp. z o.o.

Budujemy Dom listopad - grudzień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze grudzień 2021 - styczeń 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska listopad - grudzień 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum