Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Podłogi drewniane

Barlinek zaprasza na premierę najnowszej kolekcji Next Step

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut 2021-09-14

Po przerwie wymuszonej pandemicznymi obostrzeniami, powraca ceniony przez odbiorców cykl OKK! design, który jest miejscem spotkań architektów, miłośników wzornictwa i mediów branżowych. Tegoroczna, 18. edycja odbędzie się 20 września 2021 roku. Organizator spotkania, warszawska agencja OKK!PR zaprasza do przestrzeni MYSIA 3 o godz. 15:00. W trakcie wydarzenie zaprezentowana zostanie najnowsza kolekcja Barlinek Next Step - deski hybrydowej oraz nowoczesnej podłogi winylowej.

Szczegóły dotyczące 18. edycji cyklu OKK! design

Wielbicieli naturalnych podłóg z pewnością zainteresuje rewolucyjne rozwiązanie wodoodpornych desek hybrydowych Barlinek, które zachowując urodę drewna, posiadając twardość kamienia. Alternatywą dla nich są nowoczesne podłogi winylowe, które podczas szybkich remontów sprawdzą się na istniejących podłożach. O właściwościach nowych kolekcji podłóg opowiedzą przedstawiciele marki Barlinek – Robert Kupczewski oraz Przemysław Sołtysiak

Podłoga wodoodporna Dąb Della
Podłoga wodoodporna Dąb Della z aktualnej kolekcji fot. Barlinek

Podczas 18-stej edycji nie zabraknie interesujących prelekcji, które wygłoszą cenione nazwiska branży architektonicznej i wnętrzarskiej. Na Mysiej będzie można dowiedzieć się o najnowszych projektach i posłuchać m.in. dr Szymona Hanczara -  architekta wnętrz i projektanta przedmiotu. Wykładowca wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych i właściciel biura hanczarstudio zajmuje się projektowaniem wnętrz, mebli oraz przestrzeni ekspozycyjnych. Jest autorem projektów, które zdobyły m.in. I miejsce w konkursie Lighting Design Award, wyróżnień MustHave na Łódź Design Festiwal i Diamentu Meblarstwa.

Na 18. edycję OKK! zaproszony został dr Szymon Hanczar 
Dr Szymon Hanczar zaprasza na 18. edycję OKK! design fot. OKK! 

Drugim prelegentem na OKK!design będzie Przemo Łukasik. W 1997 roku wraz z Łukaszem Zagałą założył autorską pracownię architektoniczną Medusa Group. Jeden z ostatnich projektów pracowni, Origami House, został kilka dni temu nominowany do europejskiej nagrody architektonicznej European Union Prize for Contemporary Architecture – Mies van der Rohe Award. To jedno z najważniejszych wyróżnień w dziedzinie architektury współczesnej w Europie.

Przemo Łukasik zaprasza na 18. edycję OKK! design fot. OKK! PR
Przemo Łukasik zaprasza na 18. edycję OKK! design fot. OKK! PR

Na OKK! design zobaczyć  będzie można także Gosię Rygalik (projektantkę, działającą również w obszarach edukacji i kultury) i Tomka Rygalika – projektanta, wykładowcę, kuratora i doktora sztuki, założyciela Studio Rygalik. Poza prowadzeniem własnej pracowni projektowej, jest kierownikiem studiów magisterskich na Wydziale Wzornictwa ASP w Warszawie. Współpracuje m.in. z Moroso, Noti, Comforty, Paged, Ghidini, Cappellini, Profim, Ideal Standard, Siemens, Heineken czy Ikea.

Gosia Rygalik i Tomek Rygalik zapraszają na 18. edycję OKK! design fot. OKK! PR
Gosia Rygalik i Tomek Rygalik zapraszają na 18. edycję OKK! design fot. OKK! PR

Przy filiżance małej czarnej o najnowszych światowych trendach prosto z Targów iSaloni w Mediolanie 2021  opowie Anna Grużewska, redaktor naczelna magazynu „Czas na Wnętrze”. Wydarzenie poprowadzi Olga Kisiel-Konopka, właścicielka agencji OKK! PR, od 2006 roku związana z branżą wnętrzarską.

Partnerami spotkania są BoConcept, zapewniający wygodne sofy i krzesła, Sucre, które zadba o podniebienia słuchaczy i prelegentów,  zapewniając im francuskie przysmaki – kolorowe makaroniki. Serwis Kwiatowy zatroszczy się o florystyczna ozdobę przestrzeni natomiast ON Lemon ugasi największe pragnienia.

źródło i zdjęcia: Barlinek/OKK! PR

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze wrzesień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska wrzesień - październik 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum