Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Meble i akcesoria łazienkowe

Umywalki z betonu architektonicznego

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2021-02-23

Umywalki z betonu architektonicznego są naturalnie kojarzone ze stylem industrialnym, ale idealnie wpiszą się także w cechy minimalizmu w trendach wyposażenia łazienek. Doskonale pasują do aranżacji łazienek w stylu glamour, a nawet retro. Wyobraźmy sobie nowoczesną łazienkę z umywalką betonową w połączeniu, z czystą, higieniczną bielą i ciepłym drewnem. Umywalki betonowe produkcji Luxum, robione są ręcznie z betonu architektonicznego, opartego na najwyższej jakości cemencie szwajcarskim ze szlachetnymi dodatkami minerałów i odpowiedniej żywicy.

Dlaczego warto postawić na umywalki z betonu architektonicznego od Luxum?

Dzięki nim stworzymy unikalne, nowoczesne łazienki z charakterem. Niczego nie udają i nie imitują. Charakteryzuje je lekkość i trwałość, są miłe w dotyku, ciepłe i oryginalne pod każdym względem. Lekkie umywalki betonowe to kwintesencja innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie nowoczesnych aranżacji i wyposażenia łazienek.

Umywalki z betonu architektonicznego BATHCREATE LUXUM możemy zamówić na wymiar, w dowolnej formie i kształcie misy oraz blatu. Dostępne są różne wersje kolorystyczne betonu oraz struktury powierzchni, gładka i industrialna.

Najczęściej wybierane są umywalki z betonu gładkiego. Wymagający odbiorcy, mogą również liczyć na struktury industrialne z płytkimi, łatwymi w czyszczeniu, ale dobrze widocznymi kawernami (charakterystyczne dla betonu pory, dziurki). Umywalki z betonu architektonicznego BATHCREATE LUXUM, wyróżniają się wyjątkowym, naturalnym, a zarazem ekskluzywnym wyglądem.

Nowoczesne umywalki betonowe, nadadzą minimalistycznego i luksusowego charakteru naszym łazienkom. Umywalki z betonu BATHCREATE LUXUM szczególnie doceniane są, przez użytkowników, architektów i administratorów w łazienkach budynków użyteczności publicznej, gdzie liczy się podkreślenie prestiżu lokalu, przy zachowaniu walorów użytkowych

UMYWALKI BETONOWE IDEALNIE DOPASOWANE DO KAŻDEJ ŁAZIENKI – zapytaj o cenę

Umywalki, oraz blaty z betonu architektonicznego BATHCREATE LUXUM, to dobry i bezpieczny wybór. Te nowoczesne umywalki z betonu architektonicznego nie potrzebują podkonstrukcji, są samonośne, a dzięki wyjątkowej lekkości mogą być bezpośrednio montowane na ścianę. Umywalki betonowe BATHCREATE LUXUM możemy też stosować w kuchni jako zlewy. W produkcji umywalek betonowych stosuje się odpływy tradycyjne lub liniowe.

źródło i zdjęcie: HOMSA

Budujemy Dom styczeń - luty 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze marzec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska marzec - kwiecień 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum