Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Domy i konstrukcje

Z łatwością zaprojektuj dom zgodnie z WT2021

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2021-01-18

Aby wesprzeć architektów oraz wykonawców jak i sprostać oczekiwaniom swoich Klientów firma Izodom 2000 Polska przygotowała dedykowaną nakładkę na program AutoCAD oraz Revit. Dołącz do grona Architektów projektujących w technologii IZODOM 2000. Wyróżnij się na rynku oferując innowacyjną technologię i wyższy standard.

Jakie korzyści daje projektantom nakładka na AutoCAD oraz Revit?

Nakładka pozwala zoptymalizować zużycie materiałów na budowę domu. Ma ona na celu ułatwienie architektom przygotowywanie zestawień ilościowych i przyspiesza proces projektowania. Nakładka nie tylko pozwala znacznie szybciej wykonać projekt dowolnego budynku, pozwala również na wygenerowanie instrukcji układania kolejnych warstw elementów dokładnie tak, jakby to była instrukcja układania klocków lego.

Rozrysowuje ściany, drzwi, okna, fundamenty, stropy oraz dach, a także generuje model trójwymiarowy budynku ułożony z elementów systemu Izodom 2000 Polska. Dzięki temu, powstaje bardzo precyzyjne zestawienie wszystkich kształtek i materiałów potrzebnych do wybudowania konstrukcji budynku.

Dzięki nakładce Architekt z łatwością:

W obu przypadkach generowane są zestawienia ilościowe oraz rysunki wykonawcze. Reasumując. Korzystając z nakładki na AutoCAD architekt nie tylko oszczędza swój czas na wykonaniu projektu i jego wycenie, ale również oszczędza czas inwestora.

Szkolenia online na temat obsługi nakładki IZODOM 2000

Zajrzyj na www.izodom2000.pl/architekt i zapisz się na szkolenie online. Szkolenia na temat obsługi nakładki oraz technologii IZODOM2000, odbywają się online za pośrednictwem platformy ZOOM.

Zapraszamy na szkolenia oraz zachęcamy do testowania nakładki. Nakładka w wersji trial jest darmowa i można ją otrzymać za pośrednictwem firmy, pisząc mail na adres: architekt@izodom.pl lub pobrać tutaj.

Innowacyjna polska technologia budowy energooszczędnego domu

Technologia IZODOM 2000 pozwala na szybkie wybudowanie trwałego i energooszczędnego budynku o najniższych kosztach utrzymania. Została zaprojektowana z myślą o Klientach ceniących sobie energooszczędne rozwiązania i chcących oszczędzić na wydatkach związanych z użytkowaniem budynku.

źródło i zdjęcia: IZODOM 2000 Polska

Budujemy Dom styczeń - luty 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze marzec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska marzec - kwiecień 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum