Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu
Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Bramy garażowe, automatyka

Jeżeli automatyka do bram to tylko Beninca!

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2020-11-20

Brama wjazdowa to najważniejsze zabezpieczenie przed niepożądanymi gośćmi na posesji oraz gwarancja prywatności. Ułatwia korzystanie z garażu każdego dnia, kiedy wsiadamy do samochodu i zabezpiecza auto przed kradzieżą.

Bramy, szlabany i systemy parkingowe - to od ich sprawnego i bezawaryjnego działania zależy komfort codziennego korzystania z wjazdów, parkingów i garaży. Automatyka domowa to coraz częściej wybierane przez użytkownikiem rozwiązanie do domu. Automatyka do bram, która pozwala na sterowanie bramą z pomocą pilota, cieszy się coraz większą popularnością.

Nowoczesne bramy automatyczne są dzisiaj standardem w budownictwie tak samo bramy przemysłowe - najczęściej są już zautomatyzowane. Bramy i systemy automatyki to zakup nie na rok ale na lata są inwestycją, która gwarantuje komfort użytkowania bramy. Aby była niezawodna, warto postawić na napędy od najlepszych producentów.

Beninca to wiodący producent systemów automatyki do bram. Od 40 lat tworzy niezawodne napędy do bram, szlabany, domofony i inne nowoczesne rozwiązania dla automatyki do bram. Oferuje największy w Polsce zakres specjalistycznych urządzeń i produktów automatyzujących działanie bram i systemów parkingowych. To właśnie dzięki tym elementy, ciągłe otwieranie i zamykanie bram oraz wjeżdżanie i wyjeżdżanie z obiektów staje się po prostu wygodne i szybkie.

Napędy do bram w ofercie Beninca - zobacz całą ofertę

Szczególnie przydaje się to, kiedy panują niekorzystne warunki pogodowe - mróz, deszcze, śnieg lub porywisty wiatr. Dzięki automatycznie otwierającej się bramie nie trzeba opuszczać samochodu podczas wjazdu na posesję. Można też skorzystać ze zdalnego sterowania i kontrolować pracę bramy bez wychodzenia z domu.

Oferta Beninca to nowoczesna, niezawodna automatyka bram wjazdowych i garażowych różnego typu oraz szlabanów. Każdy produkowany przez firmę system automatyki spełnia wszystkie standardy bezpieczeństwa, bo to właśnie na bezpieczeństwie najbardziej zależy użytkownikom systemów Beninca.

źródło i zdjęcie: Beninca

Budujemy Dom październik 2020

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze listopad 2020

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska listopad - grudzień 2020

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum