Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Lakiery, bejce, impregnaty do drewna

Metamorfoza kuchni z ekipą "PANI TO POTRAFI"!

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut 2020-09-04

Hasło „remont kuchni" wielu osobom mrozi krew w żyłach. Przed oczami pojawiają się obrazy pomieszczenia po bombardowaniu - brud, kurz, a na koniec rachunek z kwotą ścinającą z nóg. Okazuje się, że metamorfozę kuchni można przeprowadzić szybko, skutecznie i bez wizyty w banku. Jak? Ania i Beti z PANI TO POTRAFI i produkty V33 udowadniają, że to prostsze niż się wydaje.

Trend DIY

Zacznijmy od obalenia mitu, że do remontu kuchni potrzeba fachowca. Większość prac jesteśmy w stanie wykonać samodzielnie – wszak panujący ostatnio trend DIY jest dziś nie do zatrzymania! Jeśli weźmiemy sprawy w swoje ręce, to renowacja może być świetną zabawą, w której nie ogranicza nas budżet, a kreatywność, zaś satysfakcja z dobrze wykonanej pracy jest czymś bezcennym.

„Kiedyś, jak coś się psuło, to się naprawiało, a nie kupowało nowe" – to jedno z najpopularniejszych zdań w Internecie dotyczących związków. Zamieńmy słowo „naprawa" na „renowacja", a okaże się, że ten slogan idealnie sprawdza się również w przypadku... mebli!

Szczególnie, jeśli jesteśmy do nich przywiązani. Z tego założenia wyszła firma V33 wprowadzając na rynek linię Easy Renowacja. Jednym z produktów tej nowoczesnej gamy jest wielozadaniowa farba dedykowana odświeżeniu kuchni. Jej najważniejszą cechą jest zmiana wizji w rzeczywistość oraz zapewnienie efektu WOW.

- Easy Renowacja Kuchnia to innowacyjne rozwiązanie, które nada nowe życie wysłużonym meblom kuchennym, płytkom ściennym, blatom i sprzętom AGD – podkreśla Dawid Antczak, ekspert marki V33.

- Tworzona przez nią powłoka jest niezwykle odporna na zabrudzenia, zadrapania i uderzenia czy ciepło, a sama powierzchnia łatwa w utrzymaniu w czystości za pomocą łagodnych detergentów. Do dyspozycji mamy aż 10 odcieni – od klasycznych bieli, szarości i beżu, aż po zdecydowany turkus, a wszystko w 3 modnych aspektach wykończenia: matowym, satynowym oraz metalicznym - dodaje Dawid Antczak.

Od wizji do rzeczywistości

Szybki, łatwy i przyjemny – to trzy określenia, które raczej nie nasuwają się same, kiedy pada hasło „remont". Okazuje się, że jest to możliwe. Udowodniły to Ania i Beti, twórczynie bloga PANI TO POTRAFI. W konkursie przeprowadzonym na blogu zapytały Polaków, dlaczego nie lubią swoich kuchni i co by w nich zmienili.

Zgłoszenie Pani Małgosi z Tomaszowa Mazowieckiego przekonało je najbardziej, więc uzbrojone w produkty V33 ruszyły z misją ratunkową. Celem dziewczyn było nie tylko wyremontowanie „zwycięskiej" kuchni. Blogerki chciały, by ich realizacja została potraktowana jako wzorzec i inspiracja.

Metamorfoza kuchni w wykonaniu ekipy z "Pani To Potrafi" jest oszałamiająca. Pomieszczenie wygląda jak po generalnym remoncie. Fot. Pani To Potrafi, V33

Dlatego kuchnia, którą wybrały była wykonana w tradycyjnym stylu – ciemnym i opatrzonym. Głównym zadaniem było dodanie światła i rozjaśnienie frontów oraz wymiana AGD. Ania i Beti przygotowały trzy projekty, uwzględniając potrzeby zwycięzców. Wybór padł na projekt GREY, zakładający połączenie szarości z bielą, dzięki czemu kuchnia miała wydać się większa.

– Szary zlew i nowoczesna bateria kuchenna dodają temu zestawieniu więcej nowoczesności, a płytki z mocnym wzorem są tym, na czym warto zawiesić wzrok. Całość będzie spajać piękny, biały blat z lekko opalizującymi opiłkami – możemy przeczytać na blogu PANI TO POTRAFI.

Na ich blogu można prześledzić, jak w kilku krokach i w ciągu dwudziestu czterech godzin kuchnia Pani Gosi zmieniła się nie do poznania. Żadna z prac nie wymagała gigantycznego nakładu pracy, a koszty materiałów były nieporównywalnie małe do ogromu zmiany, która zaszła w pomieszczeniu. Wystarczyła odrobina kreatywności i sprawdzone produkty V33 Easy Renowacja Kuchnia.

Źródło i zdjęcia: V33

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze wrzesień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska wrzesień - październik 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum