Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Profile okienne i drzwiowe

SMART Architecture EVENT - relacja firmy Decuninck

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut 2019-06-06

4 czerwca 2019 r. w Gliwicach, obyło się spotkanie organizowane przez APA Smart, którego gośćmi specjalnymi byli Jan Karpiel Bułecka junior oraz Marcin Steindel - właściciele biura projektowego Karpiel i Steindel. Twórcy jednych z najciekawszych realizacji architektonicznych w Polsce oraz laureaci wielu prestiżowych nagród, wraz z przedstawicielami APA Group oraz Deceuninck, opowiedzieli o inteligentnych rozwiązaniach dla domu i łączeniu natury z technologią.

APA Smart to pierwsza w Polsce usługa, która łączy przełomowe technologie z obszaru automatyki budynkowej z potrzebą zapewnienia ludziom maksymalnego komfortu. Użytkownicy powstających domów, biur oraz innych obiektów chcą korzystać bowiem z technologii, które ułatwiają ich codzienne życie i pracę. Eksperci APA Group łączą siły z producentami innowacyjnych produktów oraz usług z obszaru architektury, wyposażenia wnętrz czy budownictwa, takimi jak Deceuninck.

Ich wieloletnie doświadczenie w branży, profesjonalizm, najwyższa jakość oferty, a także nieustanna potrzeba rozwoju, stanowi doskonały punkt wyjścia do tworzenia rozwiązań na miarę potrzeb klientów. Połączenie niespotykanych dotąd możliwości sprawia, że nawet najbardziej wymagająca wizja klienta staje się rzeczywistością.

- "Mówi się, że "Design to cichy ambasador marki". Firma Deceunick wyjątkowo ceni sobie kwestię nie tylko jakości, ale i designu, ukierunkowana jest więc na współpracę zarówno z biurami projektowymi, jak i ze środowiskami, które kształtują wygląd produktu końcowego. Dzięki takim wydarzeniom jak SMART Architecture Events, zyskujemy szansę na zdobycie szerokiego spektrum kontaktów oraz nawiązanie pozytywnych relacji. Jest to również czas na wspólne inspirowanie, wymienianie się doświadczeniami i podążanie za trendami. Takie spotkania dają świetną okazję na otwartą, inspirującą dyskusję przyczyniającą się do tworzenia rozwiązań i produktów spełniających wszelkie oczekiwania klienta docelowego. Wydarzenia tego typu, w tak inspirujących miejscach, mają na celu stałe ulepszanie swoich produktów i tworzenie rozwiązań na miarę przyszłości" – podkreśla Tomasz Chmielarz, Project Sales Manager w Deceuninck.

Nowoczesne technologie najlepiej poznaje się przez doświadczanie ich działania. Dlatego właśnie miejscem tegorocznego eventu i prelekcji został showroom APA Black House, który najlepiej pokazuje, jak zaawansowane rozwiązania inteligentnego budynku wpływają na komfort życia i funkcjonowania użytkowników.

Jego innowacyjna przestrzeń pozwala skutecznie edukować w obszarze automatyki budynkowej i prezentować kompleksową ofertę inteligentnego domu. Przestrzeń pozwoliła uczestnikom SMART Architecture EVENT na bliższe zapoznanie się z rozwiązaniami z zakresu multimediów, oświetlenia, wentylacji, bezpieczeństwa czy wykończenia wnętrz.

źródło i zdjęcia: Inoutic / Deceuninck Sp. z o.o.

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska kwiecień 2020

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum