W fabryce Barlinka projektanci wnętrz z bliska zobaczyli każdy etap produkcji deski – od momentu kiedy drzewo trafia do tartaku po gotowy wyrób spakowany i przygotowany do transportu.
Następnego dnia wszyscy projektanci mieli możliwość własnej pracy twórczej z drewnem. Najpierw o tym niezwykłym surowcu opowiadali zaproszeni goście z "Wióry Lecą". Wiedzę przekazywali nie tylko o rodzajach drewna, ale również o technikach stolarskich. Następnie uczestnicy warsztatów dostali do ręki drewniane deski, miarki, piły, a… wióry zaczęły lecieć.
źródło i zdjęcia: Barlinek
Wióry poleciały. Twórcze spotkania Barlinka
W dniach 8-10 maja 2017 roku po raz kolejny mieliśmy przyjemność gościć w naszej fabryce w Barlinku oraz na kreatywnych warsztatach, projektantów wnętrz związanych z naszym partnerem firmą Multi Design z Tychów.

Barlinek
Deska barlinecka
PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie
Pozostałe publikacje Barlinek
Może Cię zainteresować
Te domy zbudujesz do 250 tys. zł netto (SSZ) - zobacz sprawdzone, gotowe projekty!
Podłogówka pod pompę ciepła, nie pod kocioł: różnice, rozstaw rur i błędy, które kosztują
Pompa ciepła do domu 150 m² - jak wybrać najlepsze rozwiązanie dla siebie?
Azbest z dachów do 31 marca 2026: termin dłuższy, pieniędzy wciąż mało
Skuteczne i bezawaryjne ogrzewanie podłogowe
Kto dostanie 1800 zł netto? Nowe świadczenie mieszkaniowe dla funkcjonariuszy