W trakcie czterodniowej imprezy teren Międzynarodowych Targów Poznańskich odwiedziło tysiące osób, zarówno profesjonalistów, jak i prywatnych inwestorów. Tak duże zainteresowanie pozwala z optymizmem patrzeć na perspektywy branży budowlanej. Nas cieszyć może dodatkowo ciągle rosnąca grupa odbiorców zainteresowana wykorzystaniem prefabrykowanych konstrukcji drewnianych.
Z tego miejsca serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się odwiedzić nas w Poznaniu. Dzięki Wam możemy śmiało stwierdzić, że tegoroczna edycja targów Budma była dla firmy Inter-Lers udana. Tym, którzy nadal chcieliby spotkać się z nami bezpośrednio przypominamy natomiast, że jesteśmy do Państwa dyspozycji w siedzibie głównej w Kłecku oraz w oddziałach w Poznaniu i Bydgoszczy.
źródło i zdjęcie: Inter-Lers
Inter-Lers: Niezwykłe targi BUDMA
Za nami kolejna edycja targów Budma. Dla firmy Inter-Lers była to impreza wyjątkowa, ponieważ po raz pierwszy mieliśmy okazję zaprezentować się szerszej widowni w odświeżonej odsłonie. Tak więc oprócz nowego logotypu oraz materiałów promocyjnych nasi goście mieli okazję zobaczyć także nowo zaprojektowane stoisko wystawiennicze.
Inter-Lers
PREFABRYKOWANE KONSTRUKCJE DREWNIANE
PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie
Pozostałe publikacje Inter-Lers
Może Cię zainteresować
Jak pozbyć się kuny z poddasza? Wypróbuj patent z sierścią psa
Pompa ciepła czy pellet - jakie ogrzewanie tańsze w 2025? Przesądza standard domu i instalacja
Podsumowanie trendów 2025 roku w branży wykańczania podłóg i ścian
Jak poprawnie wykończyć drzwi i okna po wymianie?
Za mocna pompa ciepła, wysokie rachunki za prąd. Skąd problem i jak poprawić instalację
Co wybrać: przydomowa oczyszczalnia ścieków czy szambo?