Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 47735
Inter-Lers - PREFABRYKOWANE KONSTRUKCJE DREWNIANE

Inter-Lers PREFABRYKOWANE KONSTRUKCJE DREWNIANE

Telefon 61 427 04 23
E-mail biuro@inter-lers.pl
Adres Czarnieckiego 8, 62-270 Kłecko k. Gniezna
Od lat firma produkuje konstrukcje drewniane dla budynków mieszkalnych, inwentarskich, handlowych itd. Prefabrykaty Inter-Lers łączą w sobie to co najważniejsze dla każdego inwestora: oszczędność czasu i pieniędzy z najwyższą jakością. Myślisz, że to niemożliwe? Zapoznaj się z firmowym ABC korzyści już teraz.A. Aprobaty – Inter-Lers jest profesjonalną firmą, która dla swoich wyrobów posiada wszystkie... Czytaj więcej
Inter-Lers

Od lat firma produkuje konstrukcje drewniane dla budynków mieszkalnych, inwentarskich, handlowych itd. Prefabrykaty Inter-Lers łączą w sobie to co najważniejsze dla każdego inwestora: oszczędność czasu i pieniędzy z najwyższą jakością. Myślisz, że to niemożliwe? Zapoznaj się z firmowym ABC korzyści już teraz.

A. Aprobaty – Inter-Lers jest profesjonalną firmą, która dla swoich wyrobów posiada wszystkie wymagane dokumenty: normy, aprobaty i certyfikaty budowlane. Upoważnia to m.in. do stosowania znaku CE dla materiałów budowlanych.

B. Biura – Chcesz się spotkać? Nie ma problemu. Biura znajdują się w Poznaniu i Bydgoszczy, natomiast siedziba główna mieści się w Kłecku k. Gniezna. Możesz także poprosić o wizytę jednego z handlowców prosto na placu budowy. Inwestycje są realizowane na terenie całego kraju!

C. Czas – Konstrukcja dachu nawet w jeden dzień? Tak, to możliwe. Prefabrykaty Inter-Lers charakteryzują się bardzo krótkim czasem montażu. Wykorzystanie suszonej tarcicy powoduje natomiast, że do dalszych prac możesz przystąpić bez zbędnej zwłoki.

D. Darmowa wycena – Kontroluj w łatwy sposób swoje wydatki. Użyj formularza ofertowego on-line, aby poznać całkowite koszty inwestycji, jeszcze przed rozpoczęciem formalnej współpracy z nami.

E. Ekologia – Szanujemy przyrodę, dlatego wykonujemy konstrukcje w taki sposób, aby do maksimum zminimalizować zużycie tarcicy – firma wytwarza do 30% mniej odpadów w porównaniu z metodami tradycyjnymi. Dodatkowo dostarcza produkty, doskonale nadające się do montażu m.in. systemu rekuperacji lub ogniw fotowoltaicznych, co powoduje, że z usług chętnie korzystają inwestorzy budujący domy energooszczędne i pasywne.

F. Fabryka – Wiązary powstają na nowoczesnej, zautomatyzowanej linii produkcyjnej. Nad całością procesu czuwa wykwalifikowana kadra inżynierska, zapewniając najwyższą jakość produktów.

G. Gwarancja – Dbamy o spokój klientów. Dlatego właśnie wszystkie inwestycje objęte są długoletnią gwarancją.

H. Historia – Inter-Lers jest obecny na rynku już kilkanaście lat. W tym czasie przeprowadził blisko dwa tysiące inwestycji, na różnego typu obiektach.

I. Innowacyjność – Opatentowana technologia MiTek® sprawia, że produkty firmy wyróżniają się spośród konkurencji wytrzymałością, precyzją wykonania i łatwością montażu. J. Jakość – W przeciwieństwie do metody tradycyjnej, powstające na hali wiązary przez cały proces produkcyjny podlegają kontroli jakościowej. W ten sposób mamy pewność, że dostarczony produkt zadowoli każdego klienta.

K. Koszty – Czy dobrze zawsze znaczy drożej? Okazuje się, że nie. Konstrukcje Inter-Lers często są rozwiązaniem nie tylko lepszym, ale też ostatecznie tańszym, w porównaniu do innych metod. Wpływ na to może mieć m.in. rezygnacja ze stropu betonowego, możliwość „odchudzenie” ścian i fundamentów itd.

L. Logistyka – Firma posiada własne zestawy ciężarowe z HDS-ami, przystosowane do transportów ponadgabarytowych, które znacząco ułatwiają rozładunek i montaż konstrukcji.

M. Montaż – Ekipy montażowe gwarantują prawidłowe i sprawne posadowienie konstrukcji. Klient może także samemu podjąć się tego zadania, lub zlecić je firmie zewnętrznej.

N. Normy – Nie zapominaj o bezpieczeństwie swoim i swojej rodziny. Konstrukcje Inter-Lers powstają jedynie z suszonej, czterostronnie struganej tarcicy, charakteryzującej się dużą odpornością na ogień oraz korozję biologiczną. Spełniający normę jakościową C24 materiał jest dodatkowo impregnowany metodą zanurzeniową.

O. Oprogramowanie – Konstruktorzy pracują na nowoczesnym, komputerowym oprogramowaniu RoofCon/TrussCon, pozwalającym na maksymalną optymalizację konstrukcji.

P. Polski kapitał – Dobre bo polskie. Firma Inter-Lers jest w 100% oparta na krajowym kapitale.

R. Rozpiętość – Technologia pozwala na projektowanie konstrukcji o rozpiętości do 30 m bez podpór, dzięki czemu w pełni swobodnie można aranżować wnętrze.

S. Strop – Poddasze użytkowe, czy nieużytkowe? Nieważne jaką decyzję podejmiesz, oferta Inter-Lers sprosta Twoim wymaganiom.

T. Terminowość – Napięty harmonogram inwestycji już nie stanowi problemu. W łatwy sposób ustalisz dokładny termin wejścia na budowę oraz ukończenia prac.

U. Uniwersalność – Budynki inwentarskie, hale magazynowe, sklepy wielkopowierzchniowe, ale też domy jednorodzinne, wiaty i garaże. W ofercie firmy Inter-Lers każdy znajdzie coś dla siebie.

W. Wygoda – Złożenie podpisu na umowie, tyle pracy wymagać będzie od Ciebie współpraca z firmą. W jej ramach Inter-Lers zapewnia przygotowanie projektu, produkcję konstrukcji oraz jej transport i montaż. Oferuje również wygodne formy płatności.

Z. Złoty Certyfikat Rzetelności – to tylko jedno z wielu wyróżnień, potwierdzających uczciwość, stabilność i solidność Inter-Lers.

 

 

ODWIEDŹ PROFIL FIRMY NA FACEBOOKU

 

Budujemy Dom wrzesień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze wrzesień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska wrzesień - październik 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

Copyright © AVT 2020 Sklep AVT
Współpraca w zakresie SEO: Grupa iCEA S.A. ICEA