Międzynarodowe Targi Technologii i Produktów dla Zrównoważonego Rozwoju i Usług Komunalnych POL-ECO-SYSTEM, to nowy projekt Międzynarodowych Targów Poznańskich, który powstał w wyniku połączenia targów Poleko, Komtechnika, Gmina oraz Dworzec.
Serdecznie zapraszamy do naszego stoiska na targach Pol-Eco-System 2015, w Poznaniu, które odbędą się w dniach 27-30 października. Pawilon 7A Stoisko 27
więcej informacji na stronie: http://pellasx.pl/zapraszamy-na-targi-pol-eco-system-2015/
źródło i zdjęcie: Pellas X
Palniki Pellas X laureatem Złotego Medalu MTP 2015
Miło nam poinformować, że palnik REVO Mini został wyróżniony Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich na targach POL-ECO-SYSTEM 2015.
PELLAS X Sp. z o.o. sp.k.
Palniki na pellet
PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie
Pozostałe publikacje PELLAS X Sp. z o.o. sp.k.
Może Cię zainteresować
Klimatyzator czy pompa ciepła powietrze/powietrze - co wybrać do chłodzenia wnętrz?
Jak działa i jaki wybrać klimatyzator do domu? 13 kluczowych pytań o klimatyzator
Chłodzenie domu w upały swoje kosztuje. Tyle zapłacisz za klimatyzację i prąd
Upał albo deszcz na budowie? Przy ocieplaniu domu łatwo o kosztowny błąd
Kupujemy okna PVC - dlaczego cena to nie wszystko? Na co zwrócić uwagę podczas wyboru stolarki?
Wymiana elektryki w domu - najczęściej brakuje gniazdek