Ferro i Termet na SBS 2025. Polska premiera nowości, program FerrPlay dla instalatorów i dialog z branżą

Podczas jubileuszowej edycji Targów Grupy SBS 2025 w Strykowie, polskie marki Grupy Ferro – lider w produkcji armatury Ferro oraz specjalista od źródeł ciepła Termet – wspólnie zaprezentowały swoje najnowsze rozwiązania. Wydarzenie stało się kluczową platformą do nawiązania dialogu z instalatorami z całej Polski oraz przedstawienia innowacyjnych produktów i dedykowanego programu partnerskiego FerrPlay.

Ferro i Termet na SBS 2025. Polska premiera nowości, program FerrPlay dla instalatorów i dialog z branżą
Termet S.A. Czołowy polski producent urządzeń grzewczych - kotłów gazowych różnego typu, podgrzewaczy wody oraz rozwiązań opartych na odnawialnych źródłach energii.
Dane kontaktowe:
74 85 60 801
Długa 13 58-160 Świebodzice

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Siła synergii polskich marek na Targach SBS

Na 10. edycji Targów Grupy SBS, kluczowego wydarzenia dla branży instalacyjno-grzewczej w Polsce, Grupa Ferro aktywnie zaznaczyła swoją obecność, prezentując komplementarną ofertę marek Ferro i Termet.

Karol Białobłocki, dyrektor marketingu Grupy Ferro, podkreślił synergię obu brandów: "Chcieliśmy pokazać, jak Termet z nowoczesnymi źródłami ciepła, takimi jak pompy ciepła i kotły gazowe, idealnie współgra z produktami Ferro, obejmującymi systemy instalacyjne, armaturę i rozdzielacze."

Termet HeatTitanium Pro R290 hitem targów w Polsce

Termet skupił się na prezentacji zaawansowanych urządzeń grzewczych, z naciskiem na ekologiczną pompę ciepła Termet Heat Titanium Pro z czynnikiem R290.

Ta wysoce efektywna i przyjazna środowisku jednostka, wyróżniona wpisem na listę ZUM, spotkała się z dużym zainteresowaniem instalatorów, którzy docenili jej kompaktową budowę i zdolność do pracy bez dodatkowej grzałki.

Kompleksowa oferta ogrzewania podłogowego Ferro - polska nowość

Marka Ferro po raz pierwszy w Polsce zaprezentowała pełną gamę rozwiązań do ogrzewania podłogowego. Instalatorzy mogli zapoznać się z rurami, elementami montażowymi, rozdzielaczami, szafkami oraz systemami sterowania. "Jako Grupa Ferro oferujemy teraz kompletne systemy - od źródła ciepła po wszystkie komponenty instalacji podłogowej," zaznaczył Karol Białobłocki.

FerrPlay - program lojalnościowy Ferro i Termet dla polskich instalatorów

Jednym z kluczowych punktów obecności na SBS 2025 była promocja FerrPlay, nowego programu lojalnościowego skierowanego do sprzedawców i instalatorów produktów Ferro i Termet w Polsce. Rejestracja do programu, którego start zaplanowano na jesień, była możliwa już podczas targów.

FerrPlay umożliwi uczestnikom zbieranie punktów za zakup produktów, wymianę ich na nagrody oraz udział w szkoleniach. "Zależy nam na budowaniu zaangażowanej społeczności jeszcze przed startem programu," wyjaśnił Karol Białobłocki, zachęcając do rejestracji na FerrPlay.pl i odbioru upominku powitalnego.

Bezpośredni dialog z polską branżą Instalacyjną

Obecność na SBS 2025 była dla zespołów Ferro i Termet przede wszystkim okazją do bezpośrednich rozmów z instalatorami, projektantami i przedstawicielami hurtowni z całej Polski.

"Bezpośredni kontakt i opinie naszych odbiorców są dla nas niezwykle cenne. Ich uwagi pomagają nam dostosować ofertę do realiów polskiego rynku," podkreślił Białobłocki.

Szczególne uznanie instalatorów zyskały filtry skośne z magnesem i separatory magnetyczne Ferro, chwalone za skuteczność i łatwość montażu w instalacjach z różnymi źródłami ciepła.

Nowości Ferro i Termet docenione przez polskich fachowców

Duże zainteresowanie wzbudziły także przedpremierowo zaprezentowane nowoczesne pompy obiegowe GPA III oraz estetyczne szafki do rozdzielaczy Ferro. Wysoka jakość wykonania i dbałość o detale tych rozwiązań przekładają się na niezawodność i pozytywny odbiór instalacji przez inwestorów w Polsce.

Mocna Pozycja i Ambitne Plany Ferro i Termet na polskim rynku

Silna obecność i duże zainteresowanie stoiskiem Ferro i Termet na SBS 2025 potwierdzają ich ugruntowaną pozycję na polskim rynku instalacyjnym. Komplementarna oferta, otwartość na dialog z polską branżą i wsparcie dla instalatorów znajdują odzwierciedlenie w konkretnych działaniach, takich jak nowe produkty i program lojalnościowy FerrPlay, co świadczy o aktywnym współtworzeniu przyszłości branży w Polsce.

źródło i zdjęcia: Termet S.A.