Grupa Budujemy Dom:
Magazyn ONLINE
Miesięcznik Budujemy Dom ONLINE
Wykup dostęp od 1 zł

VELUX Budowlaną Marką Roku 2024

Firma VELUX Polska zdobyła prestiżowe wyróżnienie Srebrnej Budowlanej Marki Roku 2024 w kategorii okna dachowe. Nagroda ta, przyznawana na podstawie wskazań wykonawców, podkreśla najlepsze materiały budowlane na rynku. W imieniu VELUX Polska nagrodę odebrała Aleksandra Stępniak, Public Affairs Manager.

VELUX Budowlaną Marką Roku 2024
VELUX Polska Sp. z o.o. Okna dachowe, świetliki tunelowe, systemy sterowania, rolety, markizy, żaluzje
www.velux.pl

Prestiżowy Ranking Budowlana Marka Roku

Ranking Budowlana Marka Roku obejmuje kilkadziesiąt kategorii materiałów budowlanych oraz firmy generalnego wykonawstwa i dystrybutorów na rynku krajowym. Organizowany jest od 2004 roku przez firmę ASM Research Solutions Strategy na podstawie ogólnopolskich badań rynkowych przeprowadzonych wśród tysięcy firm wykonawczych.

Kryteria Wyboru Najlepszych Marek

W kategorii materiałów budowlanych specjaliści wskazują marki charakteryzujące się najwyższą jakością, najlepszym stosunkiem jakości do ceny oraz najczęstszym wykorzystaniem. Badania te dostarczają cennych informacji na temat realnej sytuacji na rynku oraz układu sił w danym okresie.

Angażowanie wykonawców w ogólnokrajowe badanie Budowlana Marka Roku pozwala na poznanie opinii specjalistów pracujących na co dzień z materiałami budowlanymi.

Zaufanie i jakość - Kluczowe wartości VELUX

Wyróżnienie Budowlana Marka Roku, przyznawane na podstawie przeprowadzonych badań, wyłania marki cieszące się największym zaufaniem fachowców. Dla VELUX Polska zdobycie tego tytułu świadczy o docenieniu wartości, jakimi kieruje się firma przez partnerów biznesowych.

"Działamy w interesie wszystkich interesariuszy - od właścicieli domów, przez projektantów, po dekarzy i dystrybutorów. Zaufanie co do jakości naszych produktów, fachowego doradztwa i wsparcia technicznego to miara naszego sukcesu," podkreśla Aleksandra Stępniak, Public Affairs Manager VELUX Polska.

Jubileuszowy Rok 2024

W 2024 roku projekt został zrealizowany po raz 20. Uroczysta gala odbyła się w hotelu Windsor w Jachrance. Najlepsi otrzymali tytuły Budowlanej Marki Roku, a firmy utrzymujące najwyższe pozycje od kilku lat tytuły Championów Roku.

Misja ASM i Budowlana Marka Roku

"Włączenie Budowlanej Marki Roku do misji ASM jako firmy badawczej podkreśla nasze zaangażowanie w dostarczanie obiektywnych informacji. To nie tylko prestiżowa nagroda dla laureatów, ale także zestaw raportów marketingowych przedstawiających pozycje marek w licznych kategoriach," mówi Małgorzata Walczak-Gomuła, Prezes Zarządu ASM.

"Od 20 lat Budowlana Marka Roku stanowi najbardziej wszechstronną klasyfikację w branży budowlanej, oceniając pozycje marek materiałów budowlanych, generalnych wykonawców, dystrybutorów i mediów branżowych," dodaje.

Znaczenie dla Wykonawców

Budowlana Marka Roku odgrywa znaczącą rolę dla wykonawców, pokazując wskaźniki trendów wśród specjalistów oraz informując o markach, z którymi najchętniej współpracują.

źródło i zdjęcia: VELUX Polska