Grupa Budujemy Dom:
Magazyn ONLINE
Miesięcznik Budujemy Dom ONLINE
Wykup dostęp od 1 zł

Bezpieczne garaże: Certyfikacja IFT Rosenheim dla bram WIŚNIOWSKI

Chcemy żyć komfortowo i bezpiecznie, to nie ulega wątpliwości. Jednak statystyki policyjne pokazują, że z roku na rok liczba włamań do domów i mieszkań rośnie. Dlatego warto zastosować skuteczne zabezpieczenia posesji – zarówno na etapie budowy, jak i w trakcie remontu.

Bezpieczne garaże: Certyfikacja IFT Rosenheim dla bram WIŚNIOWSKI
WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A. Bramy garażowe, automatyka
www.wisniowski.pl
WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A. Bramy garażowe, automatyka
Dane kontaktowe:
18 44 77 111
Wielogłowy 153, 33-311 Wielogłowy

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Włamywacze dość często dostają się do domów przez przydomowe garaże, które zazwyczaj są słabiej chronione niż okna i drzwi. Pakiet antywłamaniowy WIŚNIOWSKI to specjalnie opracowany mechanizm ryglujący, działający we współpracy ze stabilną konstrukcją bramy garażowej UniPro, UniTherm lub PRIME oraz napędem Somfy. Dzięki niemu możesz czuć się bezpiecznie.

Jakość potwierdzona przez specjalistów

Bramy garażowe WIŚNIOWSKI z zainstalowanym pakietem antywłamaniowym RC2 spełniają surowe wytyczne normy DIN/TS 18194:2020. Potwierdził to notyfikowany instytut IFT Rosenheim z Niemiec, jeden z najbardziej znanych i cenionych w Europie ośrodków badających i certyfikujących stolarkę.

Bramy przeszły serię testów, w tym próby statyczne i dynamiczne, oraz próbę włamania ręcznego, które potwierdziły ich odporność na próby przedostania się do środka za pomocą narzędzi lub urządzeń.

Wysoki poziom ochrony bram garażowych WIŚNIOWSKI został doceniony w Niemczech, gdzie zostały one uwzględnione w renomowanej bazie usług uznanych za antywłamaniowe w ramach kampanii K-EINBRUCH, pod patronatem federalnego ministra spraw wewnętrznych.

Brama garażowa z pakietem antywłamaniowym WIŚNIOWSKI.
Brama garażowa z pakietem antywłamaniowym WIŚNIOWSKI.

Patent na pakiet

Pakiet antywłamaniowy obejmuje mechanizm automatycznego ryglowania, który został dodatkowo wzmocniony poprzez zastosowanie zespołu rygli, oraz zabezpieczenie przed rozryglowaniem wózka. To innowacyjne rozwiązanie zostało opatentowane przez markę WIŚNIOWSKI.

Należy jednak pamiętać, że ściany otaczające elementy muszą być wykonane z muru wg normy DIN 1053 lub z żelbetu wg normy DIN 1045. Dzięki temu brama jest nie do sforsowania.

Brama garażowa z pakietem antywłamaniowym nie jest dostępna z niektórymi opcjami, takimi jak okienko, przeszklenie, panel aluminiowy, drzwi przejściowe czy kratki wentylacyjne, co gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Pakiet antywłamaniowy obejmuje mechanizm automatycznego ryglowania to innowacyjne rozwiązanie zostało opatentowane przez markę WIŚNIOWSKI.
Pakiet antywłamaniowy obejmuje mechanizm automatycznego ryglowania to innowacyjne rozwiązanie zostało opatentowane przez markę WIŚNIOWSKI.

Z tego powodu, w przypadku montażu bramy garażowej z pakietem RC2, konieczne jest dodatkowe wejście do garażu, na przykład od wewnątrz, ponieważ nie ma możliwości zastosowania rozblokowania napędu z zewnątrz.

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.wisniowski.pl oraz u naszych partnerów handlowych.

źródło i zdjęcia: WIŚNIOWSKI