Grupa Budujemy Dom:
Magazyn ONLINE
Miesięcznik Budujemy Dom ONLINE
Wykup dostęp od 1 zł
MS więcej niż OKNA Okna z PVC
www.ms.pl
MS więcej niż OKNA Okna z PVC
Dane kontaktowe:
59 84 10 800
Portowa 16, 76-200 Słupsk

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Ubezpieczenie szyb - niezawodna ochrona za 1 zł rocznie!

Czasem, z przyczyn nam nieznanych, szyba w oknie pęka krótko po jego montażu. W takiej sytuacji zazwyczaj starannie analizujemy przyczyny i szukamy winnych tego zdarzenia. Może to być spowodowane nieprawidłowym montażem, problemem podczas transportu, a nawet niewłaściwym użytkowaniem...

Ubezpieczenie szyb - niezawodna ochrona za 1 zł rocznie!

Teraz nie trzeba się tym martwić. MS więcej niż OKNA Okna z PVC uruchomiło program, który ubezpiecza Klientów na wypadek takich sytuacji.

Program "Ubezpiecz Szyby"

  • umożliwia ubezpieczenie nieuszkodzonych szyb okiennych i drzwiowych w domach jednorodzinnych, lokalach mieszkalnych i użytkowych,
  • zapewnia ubezpieczenie nieuszkodzonych szyb okiennych i drzwiowych w domach jednorodzinnych, mieszkaniach oraz obiektach użytkowych.

Zakres ubezpieczenia:

Szkody powstałe w ubezpieczonym mieniu w wyniku stłuczenia, pęknięcia lub innego uszkodzenia, z zastrzeżeniem wyłączeń, jak poniżej.

Ubezpieczeniem nie są objęte szkody:

  1. powstałe na skutek zadrapania, porysowania, pomalowania (graffiti), zmiany barwy oraz odpryśnięcia kawałków powierzchni,
  2. wynikłe z wad montażu przedmiotu ubezpieczenia,
  3. powstałe podczas remontu, wymiany lub wymontowania przedmiotu,
  4. których wartość nie przekracza kwoty 100 PLN.

Ubezpieczenie obejmuje zarówno szyby okienne, jak i drzwiowe, wliczając w to różne rodzaje szkła, (float, hartowane, laminowane, zespolone). Koszt ubezpieczenia wynosi tylko 1 zł i ważny jest przez cały rok.

Proces przystąpienia do programu jest niezwykle prosty. Podczas zakupu okien wystarczy wyrazić chęć skorzystania z ubezpieczenia szyb za symboliczną opłatę 1 zł, a resztą formalności zajmie się przedstawiciel. Cały proces związany z polisą zostanie załatwiony przez naszego Partnera Handlowego w imieniu Klienta.

Program zapewnia ochronę produktów stolarki otworowej, które zostały nabyte bezpośrednio od Przedstawicieli Handlowych MS więcej niż OKNA Okna. W przypadku wystąpienia szkody, Klient może skontaktować się bezpośrednio z ubezpieczycielem lub Partnerem Handlowym, u którego dokonał zakupu.

Ubezpieczyciel przeprowadzi proces likwidacji szkody zgodnie z warunkami ubezpieczenia. Ważne jest, aby Klient pamiętał o zachowaniu dokumentacji dotyczącej szkody, takiej jak zdjęcia uszkodzonej szyby czy raporty policyjne (jeśli dotyczy).

W razie dodatkowych pytań dotyczących Programu "Ubezpiecz Szyby" zapraszamy do kontaktu z Przedstawicielami Handlowymi.

źródło i zdjęcie: MS więcej niż OKNA Okna