PokażUkryj kategorie
Zobacz oferty produktowe firm
Okna i drzwi balkonowe z PVC

30 lat MS więcej niż OKNA

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2023-05-25

Firma MS więcej niż OKNA, która specjalizuje się w produkcji okien drewnianych, stolarki PVC i otworowej ślusarki aluminiowej, świętuje w tym roku swoje trzydzieste urodziny na rynku. Przez ostatnie trzy dekady firma ta nie tylko odgrywała ważną rolę w branży, ale również wprowadzała nowe trendy i dokonywała przełomowych innowacji w tych dziedzinach.

Dzięki zaangażowaniu właścicieli w produkcję energooszczędnych okien, firma MS zdobyła solidną pozycję na międzynarodowym rynku oraz otrzymała liczne nagrody i certyfikaty za wysoką jakość swoich produktów.

Wyróżnienia w rankingach TOPTEN Okna, takie jak FORMA, MSline i ALU LOOK, zostały przyznane firmie w latach 2022, 2019 i 2017. W 2018 roku firma otworzyła nową halę produkcyjną, a obecnie kończy prace nad budową Centrum Ekspozycyjno-Szkoleniowego, które będzie służyć do prezentacji systemów okiennych oraz przeprowadzania szkoleń sprzedażowych, produktowych i montażowych.

Z okazji 30-lecia istnienia na rynku, firma MS więcej niż OKNA składa wyrazy wdzięczności swoim klientom za zaufanie
Z okazji 30-lecia istnienia na rynku, firma MS więcej niż OKNA składa wyrazy wdzięczności swoim klientom za zaufanie

W przyszłych planach firmy MS znajduje się budowa kolejnej hali, co pozwoli na rozszerzenie parku maszynowego i wprowadzenie nowoczesnych centrów obróbczych, przyczyniających się do bardziej efektywnej produkcji wysokiej jakości okien. MS więcej niż OKNA nie jest tylko producentem okien, ale również przedsiębiorstwem, które dba o społeczne i naturalne otoczenie. Przez trzy dekady swojej działalności firma wspierała wiele działań charytatywnych i inwestycji w ochronę środowiska, co świadczy o jej zaangażowaniu w rozwój zrównoważonej gospodarki.

Stałe inwestowanie w rozwój i nowoczesne technologie, wraz z dbałością o zrównoważony rozwój, podkreśla odpowiedzialne podejście firmy MS do prowadzonej działalności. Właściciele firmy podkreślają, że 30-lecie istnienia to czas refleksji nad osiągnięciami, ale także moment planowania kolejnych działań i wyzwań. W związku z tym, firma intensywnie pracuje nad innowacjami i doskonaleniem procesów produkcyjnych, aby sprostać coraz bardziej wymagającemu rynkowi.

Film podsumowujący 30 lat działalności firmy

MS więcej niż OKNA to nie tylko firma, ale również zespół pasjonatów, którzy nieustannie dążą do doskonalenia swoich umiejętności i oferowanych produktów. Z okazji 30-lecia istnienia na rynku, firma MS więcej niż OKNA składa wyrazy wdzięczności swoim klientom za zaufanie. W ramach tego jubileuszu, firma zorganizowała uroczystość dla swoich partnerów w Sopocie. Była to doskonała okazja do podziękowania współpracownikom, którzy przyczynili się do rozwoju firmy przez ostatnie 30 lat.

źródło i zdjęcia: MS więcej niż OKNA