Grupa Budujemy Dom:
Magazyn ONLINE
Miesięcznik Budujemy Dom ONLINE
Wykup dostęp od 1 zł

Przytulne poddasze pełne naturalnego światła

Poddasze w domu jednorodzinnym z lat 80. zyskało nowoczesny wygląd i dodatkową przestrzeń. Dzięki zastosowaniu lukarny FAKRO EDT jego mieszkańcy mogą dzisiaj podziwiać piękny widok na polder Amsterdamu i cieszyć się dużą ilością naturalnego światła. Budynek znajduje się w szeregu podobnych domów, w mieście Zaandam (niedaleko Amsterdamu).

Przytulne poddasze pełne naturalnego światła
Fakro Okna i wyłazy dachowe
www.fakro.pl
Fakro Okna i wyłazy dachowe
Dane kontaktowe:
18 444 04 44
Węgierska 144 A, 33-300 Nowy Sącz
Zobacz firmę w innym dziale: Schody i balustrady

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Piękny widok na Amsterdam

- "W ubiegłym roku kupiliśmy dom wybudowany w latach 80. Oboje uwielbiamy majsterkować i pomyśleliśmy, że nadanie mu bardziej współczesnego charakteru będzie dobrym wyzwaniem. Kiedy urodził się nasz syn postanowiliśmy uczynić z poddasza prawdziwy raj "mamy i taty". Pierwszą rzeczą, którą zrobiliśmy, było zastąpienie starej lukarny nowoczesną wersją, abyśmy mogli w końcu cieszyć się widokiem polderu Amsterdamu" – mówi właściciel domu.

- "Lukarna FAKRO zapewnia dodatkowe światło dzienne, przestrzeń i piękny widok na polder Amsterdamu" – komentuje właściciel domu.

Lukarna FAKRO
Lukarna FAKRO

Dodatkowe światło i przestrzeń

- "Nowa lukarna robi ogromną różnicę. Szereg okien dachowych sprawia, że dużo dodatkowego światła dociera do wnętrza pod różnymi kątami. W rezultacie pokój na poddaszu wydaje się bardziej przestronny. Aby jeszcze bardziej cieszyć się widokiem, zdecydowaliśmy się dodać trzy okna uchylno-obrotowe w dolnym rzędzie lukarny. Otwierając okno zostawiamy je zwykle w pozycji uchylnej. Dzięki temu mamy wyraźny widok na zewnątrz i możemy nawet stanąć pod oknem" – dodaje właściciel.

Nazwa budynku: Dom jednorodzinny
Miejsce: Zaandam, Holandia
Zastosowane produkty FAKRO: Prefabrykowana lukarna EDT-W B3/2:

źródło i zdjęcia: Fakro