PokażUkryj kategorie
Zobacz oferty produktowe firm
Meble i akcesoria kuchenne

Szuflada tak wyjątkowa, jak Ty!

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut 2022-08-08

Personalizacja to trend, który mocno rozpycha się w każdej niemal dziedzinie naszego życia. Każdy z nas lubi otaczać się przedmiotami, pasującymi do upodobań i charakteru oraz korzystać z usług skrojonych na miarę. Ta sama zasada dotyczy wnętrz, designu i mebli. Szczególnie kuchennych. Tu sprawa jest jeszcze trudniejsza bo meble kuchenne poza tym, że są piękne i stylowe muszą być jeszcze niezwykle funkcjonalne.

Technologia spotyka design

Styl w kuchni oraz można wyrazić na wiele sposobów. Nie tylko kolorem, fakturą czy materiałem. W nowoczesnej zabudowie meblowej design kryje się również za frontem szuflad, które potrafią zachwycić, podobnie jak wyszukany fornir, akryl czy atrakcyjna sylwetka mebli.

Z założenia od szuflad oczekujemy funkcjonalności i wytrzymałości jednak aspekt designu coraz częściej nabiera ogromnego znaczenia. Szuflady muszą być równie atrakcyjne wizualnie jak cała zabudowa meblowa. Bo przecież w meblu każdy detal ma znaczenie – począwszy od designerskiego frontu, na subtelnym i funkcjonalnym okuciu skończywszy.

Jak możesz spersonalizować szufladę AvanTech YOU?

Z pomocą przychodzi inteligentna technologia, która jest subtelna i dyskretna, a jednak porusza meble, wytłumia odgłosy ich pracy, potrafi podkreślić ich komfort użytkowania i wydobyć ich niezwykłe piękno. To właśnie dzięki niej można dziś realizować nowoczesne i wyjątkowe projekty mebli, nie tylko kuchennych. Ważne aby zostawała ona całkowicie niewidoczna, a jednocześnie nie ograniczała wizji projektanta.

Szuflada zmienia oblicze mebla

Odpowiedzią na potrzebę personalizacji jest szuflada AvanTech YOU – szuflada cienkościenna, w której kluczowe jest urzeczywistnianie pomysłów i odpowiedź na potrzeby użytkownika mebli. To kolejny po kolorze, bryle, uchwytach element personalizacji zabudowy meblowej.

Tym, co wyróżnia AvanTech You jest możliwość zbudowania szuflady marzeń, która w fantastyczny sposób będzie dopełnieniem mebla. Do wyboru jest 20 000 kombinacji. Ten produkt naprawdę daje ogromną swobodę projektowania.

Atrakcyjne akcenty takie jak profile dekoracyjne i ozdobne wypełnienia nadają zwykłym zdawałoby się szufladom elegancji i smaku.
Atrakcyjne akcenty takie jak profile dekoracyjne i ozdobne wypełnienia nadają zwykłym zdawałoby się szufladom elegancji i smaku.Bogactwo opcji w zakresie personalizacji oraz kolorów, kształtów i faktur sprawia, że każdy może stworzyć szufladę taką jak lubi. Zaś atrakcyjne akcenty takie jak profile dekoracyjne i ozdobne wypełnienia nadają zwykłym zdawałoby się szufladom elegancji i smaku. Boki szuflad AvanTech YOU można wymieniać do woli, korzystając z bogatej gamy dostępnych paneli.

Detal ma znaczenie. Skonfiguruj szufladę taką jaką lubisz!

W przypadku wersji Inlay to właśnie użytkownik podejmuje decyzję z czego wykonane będą boki szuflady. Mogą być one szklane lub wykonane z dowolnie wybranego materiału o grubości 10 mm. Dodatkowy aspekt to emocjonalna gra światłem. Profile dekoracyjne mogą bowiem zostać zamienione na profile LED, które przy otwarciu delikatnie oświetlą wnętrze lub boki szuflady.

Oświetlenie LEDdo szuflad AvanTech YOU zostało w tym roku nagrodzone Oscarami świata designu i zdobyło wyróżnienia RedDot Design Award oraz iF Design Award.

Ukryta technologia

W szufladzie Hettich AvanTech You mechanizm regulacji jest schowany w boku szuflady, dzięki czemu nie zaburza odbioru estetycznego. Nie znajdziemy tu żadnych zaślepek ani śrub regulacyjnych. Swobodne projektowanie zawdzięczamy smukłym i prostym liniom szuflad.

Profile dekoracyjne mogą zostać zamienione na profile LED, które przy otwarciu delikatnie oświetlą wnętrze lub boki szuflady.
Profile dekoracyjne mogą zostać zamienione na profile LED, które przy otwarciu delikatnie oświetlą wnętrze lub boki szuflady.

Szuflady są wpinane na specjalnie skonstruowane prowadnice Actro YOU oraz Quadro YOU. Ich także nie widać po otwarciu szuflady, a ich funkcjonalność pozwala na bardzo precyzyjną regulację pracy szuflad. Technologia ta sprawia, że zupełnie nic nie zakłóca optyki szuflady po jej otwarciu.Szuflada Hettich AvanTech You pozwala przeobrazić meble i wnętrza w coś zupełnie niespodziewanego i sprawdzi się doskonale zarówno w kuchniach czy sypialniach, jak i w meblach łazienkowych, dziecięcych oraz w garderobach. W zasadzie niemal codziennie szuflada może wyglądać inaczej. Jednak nieznależnie od tego czy często będziecie zmieniać jej charakter, zawsze będzie spójna z designem mebla.  

źródło i zdjęcia: Hettich Polska

Budujemy Dom wrzesień 2022

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze październik 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2022

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska październik 2022

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2022

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2022

Dom Energooszczędny Vademecum