Alnor ponownie laureatem prestiżowego rankingu "Diamentów Forbesa"!

Wyróżnienie cieszy podwójnie ponieważ firma Alnor otrzymała je mimo pełnego "wyzwań" okresu pandemicznego. Jest to jasny sygnał dla klientów i partnerów biznesowych, że Alnor jest wiodącym producentem systemów wentylacyjnych na którym można polegać zarówno w "tłustych jak i chudych latach".

Alnor ponownie laureatem prestiżowego rankingu "Diamentów Forbesa"!
Alnor Systemy Wentylacji Kompletne systemy wentylacji
Dane kontaktowe:
22 737 40 00
Al. Krakowska 10 05-552 Wola Mrokowska
Zobacz firmę w innym dziale: Rekuperatory

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

W 2021 roku firma zwiększyła przestrzeń produkcyjno-magazynową o dodatkowe 1500 m2. Alnor zdaje sobie sprawę, że w tak trudnym czasie dla sektora budowlanego, klienci: od dużych firm wykonawczych po jednoosobowe firmy instalacyjne muszą walczyć o każde zamówienie. Dlatego większe stany magazynowe, szybsza dostawa i lepsze terminy produkcyjne pozwolą klientom firmy na wyróżnienie się na tle konkurencji.

A jeśli już mowa o większej konkurencyjności to Alnor dostarczył ją również w postaci nowych produktów do wentylacji domowej:

  • rekuperator SlimAIR z odzyskiem ciepła ok 90% (jedna z najcieńszych jednostek na rynku z możliwością montażu w 3 pozycjach)
  • skrzynki rozprężne z EPP pod zawór (oszczędność czasu > nie musimy ich dodatkowo izolować)

Wymienione produkty cechuje innowacyjność, a co najważniejsze funkcjonalność i prosta obsługa. Aby dostarczyć swoim klientom produkty najwyższej jakości, Alnor aktywnie działa w międzynarodowym Stowarzyszeniu Eurovent. Owocem takiej współpracy jest opublikowany w 2021 roku Przewodnika po rekuperacji nad którym firma pracowała wspólnie z innymi europejskim i producentami urządzeń wentylacyjnych.

Rok 2021 był też rokiem w którym Alnor stał się "zieleńszy" :) ale spokojnie nie z zazdrości a z przejścia na źródło energii przyjazne naszej planecie. Firma zainstalowała 2542 paneli słonecznych na dachu swojej hali magazynowej.

Instalacja fotowoltaiczna będzie generowała średnio 865.000,0 kWh (865 MWh) do zasilania fabryki, w skali roku. Odpowiada to średniemu, rocznemu zużyciu energii elektrycznej dla około 360 gospodarstw domowych i jednocześnie zapobiega uwalnianiu 702 ton CO2 do atmosfery rocznie.

źródło i zdjęcie: Alnor Systemy Wentylacji