Jakie są zalety grzejników podtynkowych?

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Jakie są zalety grzejników podtynkowych?

Grzejniki podtynkowe to duże ułatwienie w kierunku zmiany systemu grzewczego na energooszczędny. Nie wymagają nowej dodatkowej instalacji centralnego ogrzewania.

aktualizacja: 2022-11-22 10:28:33

Zostały tak zaprojektowane aby mogły zastąpić zwykłe grzejniki i przy okazji zredukować zużycie energii nawet o 40%. Ich powierzchnia jest duża ale to nie ma znaczenia ponieważ całość pokrywa tynk. Nie zajmują przestrzeni jak wiszące wielkie grzejniki niskotemperaturowe. Ponadto współpracują z każdym źródłem począwszy od kotłów węglowych (cieplików miejskich) po pompy ciepła.

Produkt zadebiutował w roku 2015 od razu zdobywając I miejsce w konkursie Ministerstwa Środowiska jako Eco-Innowacja 2015.

mgr inż. budownictwa Filip Czyżewski
mgr inż. budownictwa Filip Czyżewski, 3thermo

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak dobrać grzejnik do instalacji?
Jak dobrać grzejnik do instalacji?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!