Wirtualny Salon Firmowy Viessmann 3D

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
aktualizacja: 2009-02-13 08:57:35
Wirtualny Salon Firmowy Viessmann 3D
Firma Viessmann Polska uruchomiła Wirtualny Salon Firmowy 3D, który jest wiernym odbiciem rzeczywistego salonu, a który jest wzbogacony możliwościami, jakie daje Internet. Nie wychodząc z domu klienci mogą m.in. zobaczyć na żywo jak pracują urządzenia grzewcze, zaprojektować własną instalację, czy porozmawiać z konsultantem.

Wirtualny Salon Firmowy Viessmann 3DDecyzje dotyczące zakupu urządzeń grzewczych, wymagają czasu i zastanowienia. Chcąc wybrać odpowiednią dla siebie instalację grzewczą, musimy dokładnie zapoznać się z ofertą.

Pochopna decyzja na lata może rzutować wysokimi rachunkami, czy brakiem poczucia komfortu. Internet stanowi pomocne rozwiązanie, lecz suche informacje, parametry, których często nie rozumiemy, mogą nas zbić z tropu w poszukiwaniu tego najbardziej optymalnego urządzenia grzewczego.

Wizyta w salonie wymaga czasu i dostosowania się do godzin otwarcia. Viessmann wychodzi nam z pomocą. W styczniu 2009 roku Viessmann Polska, jako pierwsza z branży grzewczej, uruchomiła Wirtualny Salon Firmowy 3D, który jest dostępny w serwisie internetowym .

 

Viessmann jest firmą, która nie tylko podąża za trendami, ale która wyznacza nowe kierunki działania. Chodzi tutaj zarówno o innowacyjność urządzeń grzewczych, jak również o innowacyjne rozwiązania marketingowe, ułatwiające klientom dostęp do bogatej oferty Viessmann.

Wirtualny Salon Firmowy 3D jest zbudowany w bardzo prosty i przejrzysty sposób. Dzięki temu z łatwością możemy zapoznać się z interesującymi nas urządzeniami. Jest to pierwsza w Polsce przestrzenna wizualizacja urządzeń grzewczych. Stwarza to nam możliwość obserwowania urządzeń w pracy, zapoznania się z ich właściwościami, czy parametrami technicznymi. Między innymi możemy zobaczyć jak pracuje instalacja z pompą ciepła w domu jednorodzinnym i jakie są koszty jego ogrzewania. Bardziej dociekliwe osoby, przy pomocy kalkulatora on- line, mogą nawet „zaprojektować” swoją instalację kolektorów słonecznych.

 

Urządzenia grzewcze firmy Viessmann wyróżniają się nie tylko funkcjonalnością, ale również nowoczesnym, „dyskretnym” designem, dzięki czemu mogą być bezpośrednio zainstalowane w pomieszczeniach użytkowych, a nie tylko w typowej kotłowni.

Firma Viessmann rozwinęła bogatą ofertę kotłów wiszących, a także kompaktowych central grzewczych, które z łatwością można wkomponować we wnętrza budynku tak, aby stanowiły ich estetyczny i funkcjonalny element. Wirtualny Salon Firmowy 3D stanowi doskonałą możliwość oceny przez Klienta designu i wyobrażenia sobie, jak dane urządzenie będzie się prezentowało w rzeczywistości.

 

W razie pytań, jakie nasuwają się po zapoznaniu się z ofertą Wirtualnego Salonu, za pomocą popularnych komunikatorów typu Skype, czy Gadu Gadu, możemy porozmawiać z wykwalifikowanym konsultantem, który udzieli nam wyczerpujących odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Łatwo też znajdziemy rzeczywisty Salon Firmowy Viessmann w swojej okolicy, gdzie oprócz porady fachowej, zlecimy zaprojektowanie i wykonanie instalacji grzewczej.

{mosloadmodule mod_firmy} 

Firma powiązana:
Viessmann

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Użytkowanie instalacji fotowoltaicznej - 6 kluczowych pytań
Użytkowanie instalacji fotowoltaicznej - 6 kluczowych pytań
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny