Ekologiczne i ekonomiczne budownictwo zintegrowane z fotowoltaiką

Artykuł promocyjny
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Ekologiczne i ekonomiczne budownictwo zintegrowane z fotowoltaiką

Już na etapie projektowania wymarzonego domu warto zainteresować się ekonomicznymi i ekologicznymi rozwiązaniami. Taką propozycję ma SunRoof - tworzy dachy solarne, fasady fotowoltaiczne oraz carporty, a także nowoczesne systemy do inteligentnego zarządzania energią.

aktualizacja: 2021-12-01 13:58:16

Technologia solarna rodem ze Szwecji pozwala zrealizować marzenia o samowystarczalnym energetycznie i pięknym domu. Z SunRoof dostajemy gwarancję wytrzymałego i designerskiego dachu zintegrowanego z ogniwami fotowoltaicznymi, który dostarcza nam darmowy prąd do zasilania wszystkich urządzeń elektrycznych, ogrzewania budynku, a także ładowania samochodów elektrycznych czy hybrydowych.

Oszczędny Active Home

Rozglądając się za najbardziej wydajnym, bezpiecznym i jednocześnie trwałym rozwiązaniem na rynku warto postawić na SunRoof. Dachy solarne są tworzone z materiałów najwyższej klasy i z wykorzystaniem modułów fotowoltaicznych typu glass-glass. Wytwarzają więcej energii z 1 metra kwadratowego niż konkurencyjne rozwiązania, mają znacznie dłuższą żywotność i są niezwykle eleganckie.

Kluczem do sukcesu jest autorska technologia budownictwa zintegrowanego z ogniwami fotowoltaicznymi. Zapewnia design bez kompromisów i maksymalną efektywność. Dach SunRoof staje się źródłem naszej samowystarczalności energetycznej, uniezależnia nas od rosnących cen prądu i sprzyja oszczędnościom w domowym budżecie. Generuje szybki zwrot z inwestycji, podnosząc jednocześnie wartość nieruchomości. Zbudowanie aktywnego domu dla aktywnych ludzi, którzy wybierają życie komfortowe, ale i w zgodzie z naturą nigdy nie było tak proste!

Dach solarny SunRoof to najbardziej opłacalna inwestycja w zieloną energię
Dach solarny SunRoof to najbardziej opłacalna inwestycja w zieloną energię

SunRoof 2w1- wydajność i niezwykła estetyka w jednym rozwiązaniu

Dach SunRoof to kompleksowe rozwiązanie 2w1 - chroni budynek przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych i produkuje prąd. Wysoką jakość dachów solarnych osiągnięto dzięki wieloletnim, specjalistycznym testom i badaniom. Wypracowano jeden sprawdzający się model, który jest szczelny i bezpieczny, a jednocześnie zapewnia właściwą termoregulację obiektu. Dach 2w1 szybko zyskał zainteresowanie inwestorów i architektów, stawiających na wytrzymałe, ale i designerskie rozwiązania.

Wiele osób twierdzi, że standardowe panele fotowoltaiczne nie komponują się stylistycznie z gotowym dachem, przez co budynek traci na atrakcyjności wizualnej. Ludzie poświęcają na budowę swojego domu bardzo często oszczędności całego swojego życia - nie można się więc dziwić, że dylemat i wybór między tym, co ekonomiczne a estetyczne jeszcze do niedawna im towarzyszył. Nowoczesne dachy solarne 2w1 to odpowiedź na tego typu wahania - perfekcyjnie komponują się z architekturą budynku, są eleganckie i wyglądają jak nowoczesna dachówka. To zasługa połączenia szwedzkiego minimalizmu i najwyższej jakości modułów PV. Jednocześnie opracowana autorska podkonstrukcja umożliwia integrację dachu 2w1 z większością tradycyjnych materiałów używanych do wykonania poszycia.

Technologia SunRoof - zobacz, jak powstają domy przyszłości

Wytrzymałość dachu SunRoof zapewnia autorska technologia, opierająca się na innowacyjnym zastosowaniu trzech warstw konstrukcji:

  1. Pierwsza warstwa to system izolacji, który sprawia, że dach 2w1 SunRoof posiada 100% wodoszczelność.
  2. Kolejna warstwa - środkowa - to podkonstrukcja montażowa o całkowitej biodegradowalności.
  3. Zewnętrzna warstwa zbudowana jest z wysokowydajnych modułów monokrystalicznych typu glass-glass, które przekształcają promienie słoneczne w energię elektryczną.
SunRoof 2w1 wykorzystuje całą powierzchnię dachu do produkcji energii elektrycznej, co maksymalizuje Twoje korzyści z inwestycji
SunRoof 2w1 wykorzystuje całą powierzchnię dachu do produkcji energii elektrycznej, co maksymalizuje Twoje korzyści z inwestycji

Zielona energia z SunRoof

SunRoof ułatwia wybór dobrej energii i udowadnia, że dzisiaj nie musimy już rezygnować z wygody i pięknej architektury, aby żyć w zgodzie z naturą. Możemy korzystać z całego ekosystemu do wytwarzania darmowej energii i zarządzania nią, aby tworzyć domy ekologiczne, inteligentne i tanie w utrzymaniu. To sposób na niezależny, komfortowy lifestyle, a także dbanie o dobro planety.sunroof.pl

Zdaniem naszych Czytelników

time image

19 Sty 2022, 12:12

Niedobre. Warstwa zewnętrzna winna mieć własności hydrofobowe.

time image

18 Sty 2022, 20:53

Bardzo fajne, ale koszt? Raczej nie dla zwykłego Kowalskiego.

time image

Gość Anna

11 Sty 2022, 11:31

Nawet ciekawe. Pytanie jakie to koszty.

Wiecej na Forum BudujemyDom.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Użytkowanie instalacji fotowoltaicznej - 6 kluczowych pytań
Użytkowanie instalacji fotowoltaicznej - 6 kluczowych pytań
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2021 - styczeń 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje