Jakie są zalety wyboru osprzętu dotykowego?

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Jakie są zalety wyboru osprzętu dotykowego?

Niewątpliwie wzornictwo, które idealnie wpisuje się w nowoczesną architekturę eleganckich pomieszczeń mieszkalnych i biurowych. Nowoczesna, prosta forma, szklany panel, szerokie możliwości tworzenia funkcjonalnych zestawów, subtelne podświetlenie z pewnością trafią w wyrafinowane gusta osób ceniących designerskie produkty.

Ale przy wyborze takiego osprzętu warto zwrócić uwagę na kilka kwestii jak: wymagania instalacyjne, funkcjonalność czy możliwość rozbudowy. Na rynku dostępne są łączniki dotykowe, które nie wymagają tzw. pełnego zasilania, co jest dużym atutem, a taka instalacja istnieje w większości gospodarstw domowych. Warto popatrzeć na szerokość oferty osprzętu dotykowego i upewnić się czy asortyment oferowanych produktów, spełni nasze oczekiwania, co do zakresu realizowanych funkcji.

Dodatkowym plusem, moim zdaniem, jest możliwość implementacji osprzętu dotykowego do istniejącej już serii, gdyż daje to szerokie możliwości komponowania bardzo funkcjonalnych i wysublimowanych zestawów wzorniczych, które mogą stać się ozdobą ścian nowoczesnych pomieszczeń. Modułowa konstrukcja osprzętu dotykowego umożliwia konfigurowanie ze wszystkimi produktami danej serii w ramkach wielokrotnych, co daje szerokie możliwości jego zastosowania.

Beata Pandel
Specjalista ds. promocji OSPEL
fot. otwierająca: Ospel

Dodaj komentarz

time image
time image
Dobór gniazd i osprzętu elektroinstalacyjnego
Dobór gniazd i osprzętu elektroinstalacyjnego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!