Mistrzowskie akcje z WAGO i Tomaszem Zimochem

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Mistrzowskie akcje z WAGO i Tomaszem Zimochem

Czy praca elektryka może być pełnym wyzwań i porywającym widowiskiem, które poziomem emocji nie ustępuje meczom Ligi Mistrzów? Nowy film, który firma WAGO przygotowała we współpracy ze znanym komentatorem sportowym Tomaszem Zimochem zdecydowanie to potwierdza.

aktualizacja: 2021-03-16 09:32:07

Plac budowy przypomina boisko. Aby wygrać, potrzebna jest zgrana drużyna, szybkie tempo oraz zaawansowana technika. Firma WAGO, która na co dzień wspiera swoimi produktami i rozwiązaniami profesjonalistów postanowiła pokazać w niebanalny sposób jak ważna jest praca osób, którym zawdzięczamy bezpieczeństwo oraz komfort korzystania z instalacji elektrycznej.

Aby przedstawić pracę instalatorów z nowej, sportowej perspektywy WAGO zaprosiło do współpracy komentatora radiowego Tomasza Zimocha oraz znanego youtubera Bartka Karpowskiego USA. Wspólnie na potrzeby filmu stworzyli elektryzujący duet komentatorów meczowych.

Głównymi bohaterami kampanii jest jednak ekipa elektryków, która została wyłoniona w ramach konkursu zorganizowanego przed rozpoczęciem akcji. Na planie zdjęciowym zjawiło się sześciu instalatorów z całej Polski, którzy nie znali się wcześniej, nie znali także szczegółów nagrania.

Obejrzyj film "Mistrzowskie akcje!"

Czy drużyna poradziła sobie z presją? Czy spotkanie zakończyło się elektryzującym finałem? Jak z pracą w niecodziennych warunkach poradził sobie duet komentatorów? Odpowiedzi na te pytania można poznać oglądając film "Mistrzowskie akcje!", który jest dostępny na stronie: https://www.wago.com/pl/mistrzowskie-akcje/

Nie możecie przegapić tych emocji!

Firma powiązana:
WAGO ELWAG

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Dobór gniazd i osprzętu elektroinstalacyjnego
Dobór gniazd i osprzętu elektroinstalacyjnego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze wrzesień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom wrzesień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Copyright © AVT 2020 Sklep AVT
Współpraca w zakresie SEO: Grupa iCEA S.A. ICEA