Kalendarz firmowy ZPUE Holding - kobiecy potencjał w biznesie

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
aktualizacja: 2010-11-25 13:00:54
Kalendarz firmowy ZPUE Holding - kobiecy potencjał w biznesie
Pracownice przedsiębiorstw wchodzących w skład ZPUE Holding to pełne uroku kobiety z klasą, a przy tym profesjonalistki w każdym calu. Pokazują to doskonale ich zdjęcia – ozdoba przyszłorocznego kalendarza firmowego. Dzięki takim kobietom grupa kapitałowa wciąż rośnie w siłę.

Już po raz trzeci ZPUE Holding wydaje kalendarz ze swoimi pracownicami. Poprzednie edycje cieszyły się dużą popularnością, jednak wydanie na rok 2011 ma szansę stać się prawdziwym hitem. Jego wizytówką będą zdjęcia 12 pięknych i ambitnych młodych kobiet, które codzienną, pełną wyzwań pracą przyczyniają się do sukcesu przedsiębiorstw takich jak ZPUE S.A., Stolbud Włoszczowa S.A. czy Tartak Włoszczowa. Dynamiczne, pełne energii, wciąż poszukujące nowych wyzwań, idealnie wpisują się w wizerunek prężnie rozwijających się firm.

Kalendarz firmowy ZPUE Holding
Kalendarz firmowy ZPUE Holding Kalendarz firmowy ZPUE Holding

Siła „słabej płci”

Na co dzień zajmują odpowiedzialne stanowiska, dbają o jakość pracy w przedsiębiorstwach, tworzą niepowtarzalną atmosferę oraz budują pozytywne relacje z klientami. Sprawdzają się świetnie w Dziale Obsługi Klienta, zajmują się eksportem, marketingiem, zasobami ludzkimi i wieloma innymi dziedzinami. Każda z nich jest inna i to właśnie dzięki owej różnorodności wspomagają firmy na różnych płaszczyznach ich funkcjonowania.

Profesjonalistkom z grupy ZPUE Holding nie brakuje pewności siebie, potrafią podejmować poważne decyzje i działać stanowczo, epatując jednocześnie kobiecością i subtelnością. Potencjał, jaki mają w sobie, doskonale odzwierciedla motto kalendarza: Słaba płeć? U nas to pojęcie zupełnie straciło na aktualności. Nasze dziewczyny są silne i często zajmują bardzo odpowiedzialne stanowiska, nie tracąc przy tym nic ze swego uroku.

Dzięki kalendarzowi ze zdjęciami urokliwych dziewczyn, klienci takich firm jak ZPUE S.A., Stolbud Włoszczowa S.A czy Tartak Włoszczowa mają okazję poznać twarze osób, z którymi na co dzień współpracują.

 

Sesja zdjęciowa to także doskonała okazja do integracji w gronie pracowników, lepszego poznania się, a także zaprezentowania swojej osoby od innej niż na co dzień strony. W oparciu o materiał zdjęciowy powstał także projekt kalendarza trójdzielnego dla firmy Stolbud Włoszczowa S.A., ze ślicznymi dziewczynami z branży stolarskiej.

 

Reprezentantki płci pięknej odnoszą w pracy zawodowej liczne sukcesy, co w harmonijny sposób współgra z ich kobiecością. Kalendarz z profesjonalnie wykonanymi zdjęciami pracownic grupy ZPUE Holding pokazuje, iż firmę tworzą niepowtarzalne, różnorodne osobowości – w tym pełne pasji, nowoczesne kobiety.

{mosloadmodule mod_firmy} 

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak szybko i prosto podłączyć przewody do nowego gniazda
Jak szybko i prosto podłączyć przewody do nowego gniazda
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny