System LivingAmbiance firmy Philips

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 6-9 minut
aktualizacja: 2010-10-06 09:03:41
System LivingAmbiance firmy Philips
Aby zmienić wygląd pokoju i nadać mu zupełnie nowy charakter, nie musimy już przemeblowywać całego pomieszczenia. Wystarczy, że naciśniemy przycisk pilota od lampy LivingAmbiance, a jasny, tętniący życiem pokój zmieni się w nastrojowy, przytulny salon, idealny do wieczornego wyciszenia.

System LivingAmbiance firmy Philips
Przychodzą do nas znajomi i chcemy zaskoczyć ich fioletową jadalnią, bez konieczności chwytania za pędzel z farbą? Nic prostszego. Po prostu włączmy… jedną z nowych opraw z gamy LivingAmbiance firmy Philips. LivingAmbiance to rewolucyjna koncepcja Philips, pozwalająca użytkownikom budować atmosferę ich pomieszczeń w zależności od nastroju, jaki mają w danej chwili.

 

Według badań, przeprowadzonych na zlecenie Philips w 2007 roku, 80% procent użytkowników deklarowało chęć zmiany nastroju w swoich domach w zależności od okazji, jednak aż 70% stwierdziło, że ma ograniczone możliwości działania w tym względzie. Odpowiedzią na potrzeby konsumentów jest unikalny w swojej prostocie system LivingAmbiance.

 

Umożliwia on dowolne sterowanie oświetleniem mieszkania dzięki połączeniu białych i kolorowych świateł w jeden, prosty w obsłudze i bezprzewodowy system. Nie wymaga żadnych dodatkowych instalacji: wszystkie produkty działają od razu, po wyjęciu z opakowania. Używając jednego pilota, można przyciemniać oświetlenie, włączać je lub wyłączać, zmieniać barwę światła, sterując wszystkimi oprawami jednocześnie lub każdą osobno.

 

Decydując się na eksperymenty z budowaniem nastroju mieszkania, warto pomyśleć o stylowych oprawach z serii LivingAmbiance. Wszystkie oprawy LivingAmbiance działają na podobnej zasadzie: światło kolorowe LED emitowane jest do góry, a światło białe halogenów Philips – do dołu. Włączanie, wyłączanie i regulowanie świateł odbywa się za pomocą pilota dołączonego do zestawu.

 

Każde wnętrze, niezależnie od aranżacji, świetnie dopełnią stylowe białe oprawy z serii LivingAmbiance. W zależności od przestrzeni, jaką dysponujemy, możemy wybrać lampę stołową białą LivingAmbiance (69162/31/ PH, sugerowana cena detaliczna: 1 997 zł), sufitową (69161/31/PH, sugerowana cena detaliczna: 2 664 zł) lub podłogową (69163/31/PH, sugerowana cena detaliczna: 3 109 zł).

 

Oprawy LivingAmbiance są dostępne też w wersji przezroczystej. Efektowna, przezroczysta i zajmująca najmniej miejsca z całej gamy jest lampa stołowa LivingAmbiance (69162/60/PH, sugerowana cena detaliczna: 1 997 zł). Idealna do jadalni lub dużej kuchni, zarówno nowoczesnej, jak i bardziej klasycznej, będzie przezroczysta lampa sufitowa (69169/61/PH, sugerowana cena detaliczna: 2 664 zł). Oprawa, która oferuje najszerszy zasięg zastosowań, jeśli chodzi o umieszczanie jej w różnych przestrzeniach to przezroczysta lampa podłogowa LivingAmbiance (69163/60/PH, sugerowana cena detaliczna: 3 109 zł), przykuwająca wzrok prostą formą i eleganckim wykończeniem.

 

LivingAmbiance oferuje także możliwość rozbudowy i podłączenia innych elementów oświetleniowych: działają z nimi lampki Philips LivingColors oraz - nowość na rynku - produkty LivingWhites (wtyczka i energooszczędne świetlówki). O tym, że dany produkt może współpracować z systemem, informuje symbol SmartLink na opakowaniu:

 

philips_livingabiance_smart_200

LivingWhites to sposób na to, aby nasze dotychczasowe domowe oprawy, zaczęły współpracować z systemem LivingAmbiance. W ten sposób możemy łatwo rozbudowywać nasz system o lampy, które już mamy w mieszkaniu.

 

Wspaniałym rozwiązaniem jest wtyczka LivingWhites (69165/31, sugerowana cena: 156 zł). Po prostu zamiast bezpośrednio do kontaktu, podłączmy naszą ulubioną lampę podłogową czy stołową przez wtyczkę LivingWhites – dzięki temu oprawa będzie również reagować na polecenia pilota i stanie się zintegrowaną częścią naszej aranżacji świetlnej.

 

W lampach obecnie zainstalowanych na suficie czy ścianach wystarczy natomiast wymienić zwykłe żarówki na energooszczędne świetlówki LivingWhites, aby móc również regulować natężenie ich światła za pomocą pilota. Trwałość świetlówek LivingWhites wynosi aż 10 lat, są one najlepszym w swojej klasie energooszczędnym źródłem światła z funkcją przyciemniania.

 

System LivingAmbiance to funkcjonalne i zarazem rewolucyjne rozwiązanie oświetleniowe. Dzięki niemu możemy do woli i bez wysiłku eksperymentować ze światłem i nastrojem w naszych mieszkaniach. I wreszcie zrealizować marzenie o kreowaniu własnej przestrzeni, kiedy tylko nam się podoba.

 

{mosloadmodule mod_firmy}

 

Firma powiązana:
Philips Lighting Poland

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak szybko i prosto podłączyć przewody do nowego gniazda
Jak szybko i prosto podłączyć przewody do nowego gniazda
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny