Obchody jubileuszu 20-lecia Grupy ZAMEL CET

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
aktualizacja: 2009-10-28 12:43:22
Obchody jubileuszu 20-lecia Grupy ZAMEL CET
Przedstawiciele firm z branży elektrotechnicznej z całej Polski i ze świata zjechali się w drugi weekend października do Krakowa na uroczyste obchody jubileuszu firmy ZAMEL CET.

Licznie zgromadzonych gości powitał  właściciel i założyciel firmy ZAMEL, Józef DzidaImpreza z okazji 20-lecia największego producenta dzwonków w Europie Środkowo-Wschodniej, a także jednego ze znaczących producentów automatyki budynkowej oraz kabli i przewodów  odbyła się w hotelu Best Western Union. Wśród przybyłych gości nie zabrakło przedstawicieli mediów.

Obchody jubileuszu Grupy ZAMEL CET
rozpoczęły się w piątkowy wieczór uroczystą galą. Licznie zgromadzonych gości powitał  właściciel i założyciel firmy ZAMEL, Józef Dzida, który wyraził swoją wdzięczność za tak liczne przybycie na Jubileusz, a przede wszystkim za  wieloletnią i owocną współpracę.

Następnie głos zabrała Katarzyna Łodzińska, współwłaściciel firmy ZAMEL i wiceprezes zarządu firmy CET: Dwudziesta rocznica, w tradycji nazywa się porcelanowymi godami. Porcelana jest wysokiej jakości ceramiką, tradycyjnie używaną od wieków. Jest to materiał z charakterem, wymagający kunsztu w produkcji i bardzo odporny.

Opis ten doskonale pasuje także do dzisiejszej działalności firmy. Taki właśnie jest ZAMEL CET po 20 latach swojej działalności. K. Łodzińska w dalszej części swego wystąpienia nawiązała do rodzinnych tradycji i początków działania firmy. Zauważyła, że swój rozwój firma zawdzięcza partnerom biznesowym i pracownikom.

 

Interesującą prezentację dotychczasowych osiągnięć i planów na przyszłość przedstawił wszystkim zgromadzonym Radosław Dzik, Dyrektor Handlowy ZAMEL CET. Po niej nastąpił toast, a wraz z nim życzenia, gratulacje, a także wręczenie prezentów przygotowanych przez gości dla właścicieli ZAMEL CET z okazji Jubileuszu.

 

Uczestnicy gali w niekonwencjonalny sposób zwiedzali najciekawsze zabytki KrakowaFirma ZAMEL także przygotowała prezenty dla swoich gości. Wszyscy uczestnicy obchodów Jubileuszu otrzymali pamiątkowe grafiki wykonane dla ZAMEL CET w specjalnej limitowanej serii w technice stalorytu pochodzącej z XIX w.  Natomiast na gości, którzy zachowali i przywieźli na uroczystość specjalny „Złoty Kalendarz Olimpijski” wydany przez ZAMEL CET w 2008 roku, zgodnie z obietnicą dodatkowo czekały specjalne upominki.

 

Po części oficjalnej rozpoczęła się prawdziwa zabawa w stylu Western Saloon. Gości bawił doskonały zespół instrumentalno - wokalny oraz  urocze tancerki w układach choreograficznych nie tylko do muzyki country. Dla amatorów hazardu przygotowano specjalne westernowe kasyno.

 

W sobotę na gości czekało jeszcze więcej atrakcji. Chętni udali się do kopalni soli w Wieliczce.  Pozostali goście wzięli udział w grze fabularnej „Tropem Łasicy”, podczas której, pod pretekstem poszukiwania rzekomo skradzionego dzieła Leonarda da Vinci, uczestnicy w niekonwencjonalny sposób zwiedzali najciekawsze zabytki Krakowa. Pomimo deszczowej pogody humory dopisywały.

 

 Wieczorem wszystkich porwały rytmy brazylijskiej samby. Wieczorem wszystkich porwały rytmy brazylijskiej samby. Ogniste tancerki z perkusyjnym zespołem batucady rozgrzewały do czerwoności. Fascynowały efektowne pokazy barmańskie i niemal akrobatyczne popisy mistrzów brazylijskiej sztuki walki capoeira.

Feria barw, oryginalne, fantazyjne stroje prosto z Brazylii oraz doskonała latynoska muzyka, na którą nikt nie pozostaje obojętny - to wszystko sprawiło, że w zimny październikowy weekend zawitał do Krakowa prawdziwie gorący klimat Rio de Janerio i karnawałowego sambodromu.

 

Mamy nadzieję, że ten radosny nastrój i ciepła atmosfera Jubileuszu towarzyszyć będą firmie ZAMEL CET przez kolejne 20 lat.

{mosloadmodule mod_firmy} 

Firma powiązana:
Zamel

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak szybko i prosto podłączyć przewody do nowego gniazda
Jak szybko i prosto podłączyć przewody do nowego gniazda
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny